4. dubna 2018 11:31

Cooltovní dubnové čtvrtky na Prima COOL: Steven Seagal vs. Jean-Claude Van Damme

Velikáni se střetnou jako geniální piloti i tajní agenti.

Čtvrteční večery po desáté na COOLu patří drsným akčním flákům jakosti a nejinak tomu bude i v dubnu. Těšit se můžete hned na dva filmy se Stevenem Seagalem na cestě pomsty, na Jean-Claude Van Damma v roli neúprosného amerického vojáka a Dolpha Lundgrena jako vrahounského pilota.

Lovec bouřek

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 5. dubna ve 22.15

Svrhnout amerikou vládu není zrovna hračka – alespoň pokud nemáte po ruce supermoderní superstíhačku jménem Lovec bouřek! Právě s její pomocí chce zlotřilý generál Jacobs vybombardovat Bílý dům a provést puč. Věc má však háček – letadlo umí pilotovat jenom Dolph Lundgren, kterému padouši zabijí polovinu rodiny a hrozí zabitím druhé půlky, pokud jim nepomůže strom svobody zalít krví vlastenců. A jelikož tu Lundgren hraje hlavní, nikoliv vedlejší roli, můžete se vsadit, že mu tohle vydírání nebude zrovna po chuti!

Nebezpečný mstitel

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 12. dubna ve 22.20

Týden nato se na COOLu objeví Steven Seagal jako Nebezpečný mstitel! Těšit se můžete na tradiční komponenty Normovaného Seagalovského Filmu – máme tu sympaťáka uvězněného za vraždu, kterou nespáchal, spolu s motivem spravedlivé odplaty a všudypřítomným zvukem lámání končetin. Náš černý pás se tu řeže často a slušně, takže po čase s gustem zapomenete, že jste podobný příběh předtím viděli jenom asi tisíckrát. Nejde totiž přece o obsah, ale o formu – a tu má Seagal v Nebezpečném mstiteli až nečekaně dobrou.

Zástupce velitele

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 19. dubna ve 22.20

Moldávie není známá zrovna jako místo plné adrenalinových dobrodružství. Když tedy do zdejších končin přijede Jean-Claude Van Damme jako nový atašé americké ambasády, je jasné, že bude zapečeno na pěknou řádku přestřelek. Státeček mezi Západem a Východem je totiž zrovna zaměstnán do občanské války a komunistické bojůvky se neštítí ani obléhání prezidentského paláce. JCVD se však samozřejmě rozhodne, že jim předvede to nejlepší ze svých pověstných roznožek, a… zbytek si určitě domyslíte sami.

Bestie

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 26. dubna ve 22.25

Měsíc pak zakončíme opět se Steven Seagalem. Ten se v Bestii rozhodne sehrát si svých 96 hodin – tenhle příběh totiž začíná únosem jeho dcery, již se náš taťka jako bývalý agent vydává zachránit do Thajska. Vše se ovšem po příletu náležitě zkomplikuje a Seagalovo rodinné tažení se stává třecím bodem mezi gangem překupníků zbraní a zkorumpovaným generálem. Steven naštěstí zastává přístup „střílej první, bůh si to přebere“, takže mu ani skutečnost, že se ocitá mezi dvěma ohni, nepřijde zrovna jako tragédie.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný