1. března 2019 10:37

Cooltovní březnové čtvrtky na Prima COOL: Pulp Fiction vs. Krvavý sport

I letošní jaro bude plné akce!

Březnové cooltovní movies vám ukážou to nejlepší z filmografie Chucka i JCVD. A zakončeny budou nejlepší tarantinovkou!

Osamělý vlk McQuade

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 7. března ve 22.25

Na úvod měsíce nás svou mocnou pěstí zasáhne Chuck Norris jako Osamělý vlk McQuade. Chuckův dost možná nejlepší film vůbec je moderní western ve stylu 96 hodin. Padouši obchodující se zbraněmi mu tady unesou dceru a můžete třikrát hádat, jestli se s tím smíří. Doplňte si tak nejlepší Norrisovku před tím, než z ní sám Chuck ve Walker, Texas Ranger udělal parodii na sebe sama.

Přímý zásah

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 14. března ve 22.25

Týden nato se na vás bude těšit Dolph Lundgren a jeho Přímý zásah. Tentokrát půjde Dolfi do akce jako bezúhonný polda, který je čistější než matroš od Heisenberga. Jeho boj proti drogám jej však dostane do hledáčku méně poctivých kolegů – a ti na něj nastraží past! Dolph se tak ocitá na útěku a musí bojovat za očištění svého jména. Vzhledem k drsňákovi v hlavní roli je přitom jasné, že u toho bude ve vzduchu cítit jak střelný prach, tak i testosteron!

Krvavý sport

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 21. března ve 22.25

Cooltovní čtvrtky by nebyly kompletní bez Jeana-Claudea Van Damma – v půlce března se proto můžete těšit na jeho roznožky v Krvavém sportu. JCVD se tu představí jako armádní důstojník, který se zaplete do turnaje nejdrsnějších bojovníků světa – a musí tu vybojovat nejen vítězství, ale i svou čest. Krvavý sport je přitom dost možná nejlepší Van Dammův film, uzřít tu však můžete i nečekaně mladého Foresta Whitakera!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 28. března ve 22.25

To nejlepší si ale necháváme až na konec března! Poslední cooltovní čtvrtek se totiž ponese v duchu Quentina Tarantina a jeho Pulp Fiction. Série těch nejbizarnějších a řádně krvavých příběhů z losangeleského podsvětí ukáže boxera s tváří Bruce Willise, hláškující vrahouny Johna Travoltu a Samuela L. Jacksona nebo svůdnou (a předávkovanou) Umu Thurman. I 25 let po premiéře totiž dovede Pulp Fiction zamotat hlavu víc jak šňupnutí si heroinu – a stále jde o inspirativní kousek vypravěčství, filmařiny i kinematografie jako takové!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný