26. července 2017 15:29

Tohle je 7 největších tajemství Chucka Norrise! Jaké je jeho pravé jméno?!

Co všechno o populárním borci nevíte?

07) Nešel mu tělocvik

Nejenže byl Chuck v dětství toliko průměrným studentem, na základní ani střední škole dokonce nevynikal ani v tělocviku. Vzpomeňte si na to, pokud ještě platíte za mlíčňáky, kteří zápolí s patnáctistovkou...

06) Sloužil v armádě

Najít herce akčních rolí, kteří si skutečně odkroutili reálnou službu v ozbrojených silách, je dnes skoro nemožné. I v éře během a po druhé světové se někteří (*kašel* John Wayne *kašel*) nasazení aktivně vyhýbali. Chuck však nikoliv! V 50. letech si těsně po válce odbyl službu v Jižní Koreji - to celé v éře, kdy zdejší poměry byly stále "velmi žhavé!"

05) Je spisovatel

Ačkoliv je znám hlavně pro to, jak dobře umí lidi z otočky kopnout do hlavy, ve skutečnosti se Chuck neštítí ani sáhnout na pero (psací stroj, klávesnici). Jakožto konzervativec se může pyšnit několika sloupky v křesťansky orientovaných médiích WorldNetDaily a American Website, na triku má však také několik čistokrevných knih, které se pro dobrý odbyt zařadily mezi bestsellery New York Times!

04) Má exotické kořeny

I když ve filmech Chuck tradičně kope za hvězdy a pruhy, v jeho krvi (a DNA) se mísí duo řada poměrně překvapivých etnik a národů - napůl jde o Ira a napůl totiž indiána z kmene Cherokee!

03) Vytvořil vlastní bojové umění

Chuckovi však bylo málo i to, že by se měl naučit skvěle performovat cizí chvaty. A tak si vymyslel vlastní disciplínu Chun Kuk Do, která je průsečíkem jeho nejoblíbenějších a nejoptimálnějších vazolamů!

02) Přišel o svého bratra

Psal se rok 1970, vietnamská válka byla na svém vrcholu a Chuck teprve začínal s herectvím, když jeho o tři roky mladší bratr Wieland padl v Indočíně jako člen 101. výsadkové. Chuck mu o 14 let později věnoval svůj film Nezvěstní v boji.

01) Nejmenuje se "Chuck Norris"

Když ještě profesionálně zápolil, doznal Chuck mezi lety 1964 až 1974 při 183 výhrách jenom deset proher! Jako mnoho herců, i "Chuckovi" se doma asi říká jinak, než byste odhadli. Narodil se totiž jako Carlos Ray Norris - přezdívku Chuck si vysloužil až při svém působení v americkém letectvu.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný