21. června 2022 11:53

Chris Evans se chce vrátit do marvelovek, ale ne jako Kapitán Amerika. Jakou roli by rád?

Populární herec se v čerstvém rozhovoru svěřil s chutí vrátit se do filmového světa Marvelu.

Role Kapitána Ameriky se pro něho na konci Avengers: Endgame sice uzavřela, ale Chris Evans pro sebe stále vidí místo v chystaných marvelovkách. Podobně jako Ryan Reynolds nebo Brandon Routh totiž ve své kariéře hrál několik superhrdinů. Roky předtím, než byl Stevem Rogersem neboli Kapitánem Amerikou, totiž v komiksovce Fantastická čtyřka (2005) ztvárnil ohnivého superhrdinu Johnnyho Storma, známého taky jako Human Torch.

„Nebylo by skvělé být zase Human Torch? Ale nikdo mě s tím zatím neoslovil a je pravda, že už dneska nevypadám jeho tehdy. Vždyť už to je skoro dvacet let. Bože, já jsem starej. Fakt tu postavu miluju, ale myslím... nechystají teď něco s Fantastickou čtyřkou?“řekl Evans v rozhovoru pro Entertainment Weekly.

Má pravdu, nová Fantastická čtyřka je skutečně součástí aktuální čtvrté fáze MCU s původně plánovaným datem premiéry v roce 2023. Poté, co film opustil režisér Jon Watts (aktuální trilogie Spider-Man), však možná nabere zpoždění. Jelikož aktuální marvelovky pracují s pojetím mnohovesmíru a více různými verzemi postav, překvapivý návrat Evanse by nemusel být vyloučený.

Miloval bych to. Přijde mi to daleko průchodnější než se vrátit jako Cap... Přijde mi, že Johnny Storm nikdy nedostal pořádnou šanci. Bylo to ještě předtím, než Marvel opravdu našel svou tvář. Tu roli bych fakt miloval a víte co, kdo ví?“ poškádlil fanoušky.

Uvítali byste návrat Evanse, i když v roli Human Torche?

Zdroj: Entertainment Weekly

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Zábavný / Esport / Publicistický