1. června 2016 16:08

Bude třetí Thor částečnou adaptací Planety Hulk?

Dva Avengeři a konec světa!

Už nějakou dobu víme, že se ve třetím Thorovi objeví Hulk. Dva Avengeři, kteří vynechali Občanskou válku, se tak vydají na společné vesmírné dobrodružství. Co na něm budou dělat? Především je čeká záchrana celého vesmíru před Lokim, Helou (Cate „Galadriel“ Blanchett) a Executionerem (Karl „Dredd“ Urban). Teď se ale začalo spekulovat i o návštěvě gladiátorských zápasů, které mají vycházet z populární Planety Hulk.

Komiksový příběh, v němž Hulk odletí ze Země a rve se o nadvládu nad cizí planetou, Marvel zadaptovat nemůže (distribuční práva na „zelené sólovky“ vlastní jiné studio). Ikonické scény, v nichž má Hulk speciální brnění, se tak údajně vetknou do trojky Thora, která je plně pod kontrolou Marvelu. Hlavní výhoda? Samozřejmě šance na arénovou bitku mezi Hulkem a Thorem. Ačkoliv by tedy kdekdo preferoval klasickou sólovou sci-fi, tohle náhradní řešení vůbec nezní špatně.

Myslíte, že bude mix Thora a Planety Hulk super? Anebo čekáte nesourodý komiksový mišmaš? Dejte vědět v diskuzi, kde rovnou můžete okomentovat i první koncept art s bohyní smrti Helou!

Třetí Thor má podtitul Ragnarok a v českých kinech ho uvidíte 2. listopadu 2017!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný