7. července 2020 11:13

Film Black Widow konečně dopřeje své hlavní hrdince rozloučení, popsala jeho režisérka

Nová marvelovka nebude jen o zkoumání minulosti Black Widow, ale taky o hledání nové ženské hrdinky pro Avengers.

Letošní filmová marvelovka Black Widow musela kvůli koronaviru přeložit svou premiéru z jara na podzim - aktuální datum premiéry je 5. listopad. Jeho režisérka Cate Shortland však už předem prozradila, že nepůjde jen o hlubší vhled do minulosti Nataši Romanovové neboli Black Widow (Scarlett Johansson), ale taky o hledání její nástupkyně.

Jak už je známo, příběh nás zavede časově zavede především do období mezi událostmi z Captain America: Občanská válka a Avengers: Infinity War a poznáme tak populární postavu ještě předtím, než se v Avengers: Endgame obětuje pro budoucnost našeho vesmíru. Příběh Black Widow představí nástupkyni, která po ni převezme jméno i roli v rámci Avengers - Jelenu Belovou v podání Florence Pugh.

"Věděli jsme, že Florence bude bude skvělá, ale netušili jsme, jak moc. Scarlett byla celou dobu milá ve smyslu - jasně, předávám jí žezlo a tím odstartuju další ženskou příběhovou linku," popsala Cate Shortland.

Režisérka se taky rozpovídala o konci Nataši v Endgame: "Fanoušci byli naštvaní, že Nataša neměla pohřeb, ale když jsem to řešila se Scarlett, tak ta si myslí, že Nataša by ani nechtěla pohřeb. Přiliš si chránila soukromí a lidé vlastně ani nevěděli, kým byla. V našem filmu jsme jí umožnili rozloučení v privátním duchu, radši než velké veřejné truchlení. Myslím, že takový konec k ní sedí."

Věříte, že Florence Pugh dokáže jako Black Widow nahradit Scarlett Johansson?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný