20. ledna 2022 16:30

Video z velkého návratu Brendana Frasera: Podívejte se, jak hraje pyromana v komiksovém filmu

Brendan Fraser se ujal role komiksového padoucha, jenž za sebou nechává slušnou spoušť.

Komiksový film Batgirl přitahuje poslední dobou značnou pozornost. A to nejen kvůli reakcím na kostým hlavní hrdinky v podání Leslie Grace nebo talentované režijní dvojce Fallah a El Arbi (Mizerové navždy), ale hlavně proto, že se v něm jako hlavní padouch Firefly objeví populární Brendan Fraser (Mumie, Bohové a monstra, Doom Patrol).

Záběry z ulic skotské metropole Glasgow, kde se film aktuálně natáčí, ukazují první pohled na Frasera v akci, jak vychází z oblaku kouře, kráčí s psychopatickým klidem směrem ke kameře a v závěru se ještě otočí, aby se pokochal svým dílem zkázy. Firefly je zde ještě v civilu jako Garfield Lynns, specialista na pyrotechniku, který se dal na scestí. Je jasné, že se později předvede se vším všudy v kostýmu.

Ve filmu uvidíme i J. K. Simmonse jako komisaře Gordona a Michaela Keatona, který si po dlouhých letech zopakuje ikonickou roli Batmana. Nedávno bylo oznámeno, že hudbu složí Natalie Holt (Loki, Wallander) a o finální verzi scénáře se postarala Christina Hodson (Birds of Prey, Bumblebee). Batgirl by měla mít premiéru ve druhé polovině roku 2022.

Těšíte se?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný