9. března 2021 13:15

Bastardi 4: Natáčení začalo, ve filmu bude i Jean-Claude Van Damme

Režisér Tomáš Magnusek oznámil, že se do Česka chystá legendární Jean-Claude Van Damme.

Trilogie Bastardi běžela v televizi už několikrát, takže ji snad netřeba dlouze představovat. Mafiánské thrillery Tomáše Magnuska, v nichž učitel Majer zjednává pořádek trochu brutálními způsoby, vznikly mezi lety 2010 a 2012. Po téměř dekádě se teď ale začalo točit pokračování.

Posíláme první obrázek z pátečního natáčení filmu Bastardi 4: reparát. Děkuji všem za trpělivost, ochotu a nasazení. Skvělá práce.... #cabriolet #filmbastardi #camera #friday

Zveřejnil(a)Tomáš Magnusek dne Neděle 7. března 2021

Na plac v Chánově dorazil kromě samotného režiséra (a představitele hlavní role) také Zdeněk Godla, jenž si zahraje Majerova spolužáka ze základky, na největší hvězdu se však stále čeká. Kdo jí bude? Jak jste se dozvěděli v titulku, Magnusek do filmu sehnal legendárního Jeana-Claudea Van Dammea, jehož si mafiánský boss Jiřího Krampola najme k zavraždění Majera.

Van Damme by měl před kamery dorazit nejdřív v květnu, až se v Česku zlepší covidová situace. Za jeden natáčecí den přitom dostane tři miliony korun, a jelikož je rozpočet celého filmu dvacet milionů, Magnusek určitě doufá, že se jeho scény natočí co nejrychleji.

Datum premiéry nového filmu zatím producenti neoznámili. Už nyní ale víme, že půjde do kin pod názvem Bastardi 4: Reparát.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný