2. ledna 2023 10:15

Avenger v ohrožení života: Komiksová hvězda se vážně zranila, letěl pro ni vrtulník. V jakém je stavu?

Avengers vyváznou téměř ze všeho bez zranění. Představitelé slavných superhrdinů hrdinů jsou však ve skutečnosti stejně křehcí jako my ostatní.

Jedna z hvězd filmových Avengers je v kritickém, ale stabilizovaném stavu v nemocnici. Jeremy Renner (51) tam byl letecky transportován v neděli 1. ledna po úrazu při odklízení sněhu u jeho sídla poblíž lyžařského areálu Mt. Rose u západní hranice státu Nevada.

V nemocnici je momentálně přítomna jeho rodina, která žádá o respektování soukromí. Herci se podle ní dostává špičkové péče a momentálně není vhodný moment ke zveřejňování podrobných informací o konkrétní povaze zranění.

Renner se zranil při snaze vypořádat se s následky sněhové kalamity, která v regionu kolem nevadského Rena způsobila na Nový rok dopravní obtíže i rozsáhlé výpadky elektřiny.

Jeremyho Rennera zná většina filmových fanoušků jako superhrdinu Hawkeye z komiksových Avengers, ale získal například i dvě oscarové nominace za filmy Smrt čeká všude (2008) a Město (2010). Výrazné role měl i ve filmech Příchozí, Wind River nebo v sérii Mission: Imposible. Momentálně září v seriálu Mayor of Kingstown.

Zdroj: Deadline

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný