5. března 2020 19:00

7 superhrdinů, které chceme vidět v Avengers 5

Koho bychom po Endgame přidali do soupisky Avengers?

Příchod pátých Avengers je tak jistý jako ranní východ Slunce – i když zatím nejsou oficiálně oznámeni. Co je však v éře po Avengers: Endgame méně jisté, je superhrdinská soupiska. Nový věk Marvelu totiž – i díky nedávné akvizici 20th Century Fox – znamená zbrusu nové možnosti na přidání oblíbených tváří. Kteří superhrdinové se s Avengers (alespoň na chvíli) spřáhli v komiksech, ale zatím tak neučinili na velkém plátně? Tady je sedmero našich favoritů!

07) Punisher

První logickou volbou, která by nás zahřála nejen na srdci, by byli temnější drsňáci jako Punisher. Jeho nové seriálové já potěšilo mnohé, a ačkoliv se zdá málo pravděpodobné, že by měl případný filmový Punisher stejnou tvář, v koutku duše v to i přesto doufáme.

06) Daredevil

Ze stejné stáje přichází i Daredevil, tedy hrdina, který nedávné "temnější marvelovky" nakopnul. Byť ve filmové mutaci neměl Daredevil zrovna dobrou pověst, jeho seriálové já ukázalo mnohem vyšší kvality – a bylo by zajímavé sledovat, jak ho scenáristé vloží do celkového světa Avengers.

05) Beast

Je prakticky jisté, že se ve světě Avengers dříve či později objeví X-Meni, jde jen o to, jak se to celé udělá. A jelikož jsme trampot Profesora X či Magneta už viděli docela dost, dali bychom šanci neprávem opomíjenému (a ve filmech zatím dost nevýraznému) modráskovi Beastovi. Nějak si tu reputaci napravit musí!

04) She-Hulk

Naopak zcela novou tváří by byla "zelenačka" She-Hulk. Neteř Bruce Bannera, která dostala infuzi jeho krve a s ní i permanentní zelenou povahu (ač v mírnější formě), by byla vhodným doplněním týmu zejména poté, co se Bruce sám stal v Endgame takovým míliusem. A víte proč je její účast i dost pravděpodobná? Protože už má potvrzený vlastní seriál!

03) Nova

Opomenout nesmíme ani mimozemskou frontu MCU. Dohra po zlikvidování Thanose totiž nemusela být zajímavá jen na Zemi, ale i mimo ni. Nova, intergalaktický polda z Nova Corps z planety Xandar, by navíc (při správném uchopení) mohl evokovat to nejlepší z filmů o poldech z 80. let!

02) Thing

Pokud se MCU bude držet hodnějšího a chytřejšího Hulka, potřebují Avengers nového těžkotonážního bijce – a dozajista by jím mohl být Thing z Fantastické čtyřky. Drsňák s kamennou tváří samozřejmě patří hlavně do zmíněné marvelácké rodinky. Nějaké rychlé zápůjčce bychom se ale vůbec nebránili!

01) Wolverine

Nad tím nejtoužebněji očekávaným jménem ale nemůže být pochyb! Wolverine udělal filmovou sérii X-Men a na jeho účast v Avengers se čeká dlouhé roky. Teď ji konečně máme na dosah ruky, a byť to (bohužel) bude s novou tváří, adamantiové drápy rozhodně chybět nebudou. Snad je vytasí někdo náležitě charismatický!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný