5. června 2018 14:22

Avengers 4 na prvním uniklém obrázku: Kteří superhrdinové se (znovu) porvou s Thanosem?

Marvelu nejspíš uteklo na internet promo čtvrtých Avengers.

Od premiéry Avengers 3 uplynulo přes pět týdnů a fanoušci se stále vzpamatovávají z toho, co se stalo na jejich konci. Všem je samozřejmě jasné, že na šokující události navážou Avengers 4, v nichž se určitě leccos napraví. Zatím ale vůbec nevíme jak, protože film nemá jediný marketingový materiál.

Kdy se to oficiálně změní? Sázkou na jistotu je červencový Comic-Con. Už nyní tu ale máme nečekaný předkrm, Marvelu totiž unikl propagační obrázek další avengeří řežby (ano, máte ho nahoře). Teoreticky je asi možné, že se jedná o fandovský podvrh. Grafika ale docela sedí, a navíc tu je správná kombinace superhrdinů, tedy Thor, Nebula, Captain Marvel, Iron Man, Rocket Racoon, Black Widow, Hulk, Kapitán Amerika, War Machine, Hawkeye a Ant-Man.

Potvrzení, zda se jedná o pravý nebo o falešný obrázek, asi jen tak nedostaneme. Zatím se tedy začtěte do našeho rozboru potitulkové scény Avengers 3 (ano, řeší se v něm Captain Marvel) nebo se zamyslete nad smutnou finální smrtí - a především se těšte na premiéru Avengers 4, která proběhne 2. května 2019!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný