23. dubna 2019 08:53

Avengers 4 jsou super! Co přesně říkají první reakce?

První marvelácké finále jménem Avengers: Endgame sbírá spoustu chvály.

Jedenáct let, dvaadvacet filmů. Marvelácký vesmír je možná největším celovečerním projektem všech dob a konečně tu máme jeho (první) konec. Avengers 4 ve čtvrtek uzavřou celou Infinity ságu, tedy dvaadvacetidílný příběh o střetu s Thanosem, a někteří šťastlivci už tuhle událost mají za sebou.

Řeč je samozřejmě o lidech, kteří se zúčastnili slavnostní premiéry a Marvel jim povolil napsat na internet první reakce. Časem možná zjistíme, že má čtyřka Avengers i nějaké mouchy, které se pečlivě rozeberou v recenzích. Momentálně ale na internetu panuje absolutní nadšení, jelikož se mluví o mistrovském díle a perfektním zakončení dosavadního dění.

Avengers 4 jsou prý neskutečně zábavní, napínaví i dojemní a víceméně překonávají všechna očekávání. V Marvelu tak vymysleli epický blockbuster, jehož děj stále nikdo nerozkódoval (90 % záběrů z trailerů opravdu pochází z prvních 15 minut filmu!), a měl by naprosto uspokojit všechny komiksové a filmové fanoušky.

Že to zní až moc dobře na to, aby to byla pravda? Vzhledem k tomu, že mají režiséři filmu za sebou Kapitána Ameriku 2, Kapitána Ameriku 3 a Avengers 3, nejsou kvality Avengers 4 zas tak šokující. Vyprodané kinosály zřejmě čeká parádní biják, jímž se Marvel definitivně zapíše do síně filmové slávy!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný