13. června 2018 14:06

Avengers 3 zlomili další zásadní rekord! Už mají před sebou jen Star Wars, Avatara a Titanic

Krasojízda Infinity War pokračuje.

Marvel letos slaví deset let od premiéry Iron Mana (a tudíž od začátku svého filmového vesmíru) a nadělil si k tomu luxusní dárek. Třetí Avengers se totiž stali prvním komiksovým filmem, který globálně vydělal dvě miliardy dolarů!

Na tuhle metu zatím dosáhly jen tři další celovečeráky – Avatar (2,8 miliardy), Titanic (2,2 miliardy) a sedmá epizoda Star Wars (2,1 miliardy). Avengers 3 jsou tedy čtvrtým nejvýdělečnějším filmem všech dob, a jelikož se na ně pořád chodí, třeba se vyškrábou ještě o něco výš.

Co by je v dohledné době mohlo překonat? Nejbližším adeptem na dvě miliardy jsou Avengers 4, kteří jdou do kin 2. května 2019. Vzhledem ke konci trojky je totiž velmi pravděpodobné, že se diváci půjdou mrknout i na velkou rozlučku s některými slavnými tvářemi.

Opustí nás ve čtyřce Iron Man, Thor nebo Kapitán Amerika? Anebo přijdeme o úplně jiné superhrdiny? V tuhle chvíli o tom můžeme jen spekulovat a nepočítejte s tím, že se do května 2019 dozvíme něco konkrétnějšího. O to napínavější to pak ale bude v kině, kam se určitě těšíte stejně jako my.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný