24. dubna 2018 13:46

Avengers 3 už viděli první diváci! Jsou z filmu nadšení, nebo nás čeká zklamání?

Infinity War je v cílové propagační rovince.

Už ve čtvrtek se v kinech potkají Avengers, Strážci Galaxie, Doctor Strange, Spider-Man, Ant-Man a Black Panther. V epickém crossoveru Infinity War se tak protne celkem 10 filmových sérií (technicky jeli sólo i Kapitán Amerika, Thor, Iron Man a Hulk) a Marvel doufá, že se přitom absolutně zboří pokladny kin.

Třetí díl Avengers potřebuje za první víkend v USA vydělat víc než 247 milionů, aby pokořil rekord sedmých Star Wars. A jak moc dobře víme, u tak velkých filmů jsou docela podstatné ohlasy. Kdyby se film prvním divákům nelíbil, pár lidí to na poslední chvíli může odradit. Spokojené reakce pak naopak můžou diváky přidat a dohodit tak k tržbám pár velmi podstatných milionů.

Jaká je situace u Infinity War? Film už má za sebou premiéru a… prakticky všichni zvedají palec nahoru! Třetí Avengers jsou prý velkolepá a nesmírně zábavná podívaná, která však umí i napnout a sem tam dokonce rozbrečet. Těch 149 minut prý uteče možná až příliš rychle (sem tam se nadává na absenci klidnějších pasáží) a navíc se samozřejmě potvrdilo, že je film propojený s Avengers 4. Žádné useknutí děje jako u dvojky Hobita se ale bát nemusíte – tak zlí u Marvelu podle všeho nejsou.

No a co šest let chystaný záporák? Thanos je podle všeho opravdu děsivý a dá slavným hrdinům pořádně zabrat. Připravte se tak nejen na spoustu humoru, ale i na šokující momenty, jimiž se ve filmu údajně moc nešetří!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný