4. února 2020 15:38

Vzácná fotka ukazuje těhotnou Scarlett Johansson při natáčení Avengers 2

Ano, Scarlettino těhotenské břicho bylo odstraněno v postprodukci.

Dnes už si to málokdo pamatuje, ale když se natáčelo pokračování Avengers, šlo o druhý nejdražší film všech dob – a jeho hlavní ženská hvězda byla celou dobu těhotná! Scarlett Johansson porodila dceru Rose Dorothy Dauriac 4. září 2014. Na plac Avengers 2 se přitom vyrazilo 11. února 2014 a končilo se 6. srpna 2014, což znamená, že Scarlett strávila před kamerou celých šest měsíců těhotenství a utekla od ní jen měsíc před porodem.

Proč to řešíme tolik let po natáčení? Protože existuje fotka, která ukazuje těhotnou Scarlett na place. Marvel dlouho úzkostlivě tajil, jak představitelka Black Widow vypadala při dalším zachraňování světa. V jednom zákulisním dokumentu se však objevil neupravený záběr s jejím těhotenským bříškem, a nutno říct, že pánové z postprodukce zvládli svůj úkol na jedničku, jelikož ve filmu nic nepoznáte.

Scarlettino těhotenství se samozřejmě řešilo i jinými filmařskými postupy – akční scény obstarávaly tři dublérky, pečlivě se vybíraly kamerové úhly a pár menších scén se nasnímalo až po porodu. Točit půl roku obří akční film je nicméně vysilující samo o sobě, takže si Scarlett zaslouží velký respekt za to, že dvojku Avengers oddřela během příprav na budoucí mateřství.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný