17. prosince 2022 09:45

Má Avatar 2 potitulkovou scénu? Tady se dozvíte, jestli musíte být v kině až do konce titulků

Vyplatí se na konci Avatara 2 počkat na konec titulků na scénu, která by mohla naznačit, kam se bude příběh dále ubírat?

Druhý Avatar je sakra dlouhý film se stopáží čítající 3 hodiny a 12 minut. Nelze se tedy divit, že bude mít řada lidí problém čekat ještě na konec dlouhých titulků, kde by se (podobně jako u marvelovek) teoreticky mohla objevit potitulková scéna. Nemluvě o tom, že jste během filmu možná vypili k popcornu velký nápoj a ten už se nějaký čas hlásí o slovo...

Jelikož nás už v prosinci 2024 čeká třetí díl Avatara, přímo se nabízí, že by na něj James Cameron mohl po titulcích nějak lákat. V tomto případě se vám však napjaté čekání bohužel nevyplatí – film totiž žádnou potitulkovou scénu nemá a končí tedy klasicky před titulky.

Cameron nicméně v mnoha rozhovorech naznačil, co jeho sci-fi ságu čeká dál. Jak možná víte, pokud Avatar 2 a 3 nezabodují v kinech, bude již natočená trojka dílem posledním – a to i přesto, že jsou schválené scénáře ke čtyřce i pětce a čtyřka už je dokonce zčásti natočená. Právě tenhle díl podle Cameron všem vyrazí dech, pětka se pak má z podstatné části odehrávat na zdevastované Zemi budoucnosti, jíž představila už vystřižená scéna z jedničky.

Avatar 3 má každopádně jít do kin v 19. prosince 2024. Avatar 4 ho bude následovat 17. prosince 2026 a Avatar 5 vše ukončí 21. prosince 2028.

Zdroj: IGN

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný