27. května 2020 15:41

Avatar 2 ukázal novou fotku podvodních korábů a prozradil víc o zápletce

Nástupce filmového megahitu končí karanténu a vrací se zpátky do studia.

Jon Landau, producent Avatara 2, prozradil nové detaily z natáčení, které se po přerušení z důvodu pandemie COVID-19 znovu rozjíždí. „Filmové kulisy jsou připravené – a my jsme naprosto nadšení, že se příští týden vrátíme zpátky na Nový Zéland,“ napsal Landau.

Podělil se také o fotku dvou futuristických podmořských korábů. Ten větší se jmenuje Matador a má jít o vysokorychlostní velitelské plavidlo, menší je pak trysková podvodní stíhačka Picador.

Natáčení v novozélandských studiích zatím začne v menším týmu, který si bude muset projít dvoutýdenný karanténou. Pak se k nim přidá kompletní štáb včetně hereckých hvězd, který bude fungovat podle detailního bezpečnostního manuálu. Ten má zajistit, aby se minimalizovalo riziko nákazy.

V rozhovoru pro novozélandský magazín RNZ taky Landau rozvedl základní zápletku. Hlavní hrdinové z prvního dílu Jake a Neytiri budou donuceni opustit svůj domov.„Mají rodinu, s kterou budou muset hledat nové útočiště v dosud nepoznanných oblastech planety Pandora – většinu času stráví na vodě, u vody a pod vodou,“vysvětlil producent.

Dobrou zprávou pro fanoušky každopádně je, že přes prodlevu v natáčení si film stále drží původní datum světové premiéry 17. prosince 2021.

Těšíte se?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný