7. srpna 2023 00:05

4 filmy, které už Arnold Schwarzenegger nikdy nenatočí

Bijáky, o nichž můžeme jen snít, aneb... v čem by byl Arnie určitě super?

Ničitel Conan naváže na COOLu v neděli večer na to nejlepší z Barbara Conana. Jakkoliv však oba filmy odstartovaly kariéru Arnolda Schwarzeneggera, vysněného třetího dílu se zřejmě nikdy nedočkáme – stejně jako čtyř dalších potenciálních Arnieho filmů, na něž si můžeme nechat zajít chuť.

04) Arnieho Predátoři

Pokud jste viděli Predátory z roku 2010, nejspíše vám film utkvěl v paměti jako dílem pocta, dílem vykrádačka původního Predátora. Ačkoliv jméno „Predátor“ žije dále svým vlastním životem, Arnie jeho součástí již zřejmě nebude – a to byť se původně plánoval opak. Role Laurence Fishbourna (Morpheus z Matrixu) byla totiž původně napsána na kůži právě Arniemu. Na běhání pralesem je však náš rakouský nadčlověk již poněkud starší.

03) Cry Macho

Další film měl být vzácným příkladem Arnieho filmu, v němž by si vyzkoušel dramatickou polohu. Cry Macho mělo být adaptací románu, v níž by si Arnie zahrál dospělého frajera, bývalého přeborníka rodea, který má na triku nevěru i přátelství s mladým Mexičanem (nevinné). Filmu paradoxně zlomila vaz Arnoldova vlastní nevěra, když se ukázalo, že své manželce zahýbal se služebnou...

02) Governator

Také náš další nerealizovatelný biják měl dílem čerpat z Arnoldova vlastního života. Governator měl být adaptací komiksu, v němž se fiktivní verze Arnieho po konci své politické kariéry vydá na dráhu superhrdiny bojujícího se zloduchy. Pamětníci Arnieho role v jednom z prastarých Batmanů si nyní zřejmě utírají sliny z brady, pro jednou však musíme říct, že komiksu říznutého pořádnou porcí „propagandy“ Arnieho politické kariéry zase taková škoda zřejmě není.

01) Legend of Conan

Totéž se však rozhodně nedá říct o fantasy Legend of Conan, jejíž realizace vypadala ještě před pár lety velmi pravděpodobně. Třetí díl conanovské série by ukázal Conana jako krále, který se vydává na své poslední dobrodružství. Kdy jindy by ostatně měl podobný snímek vzniknout! Filmu nakonec ovšem zlomila vaz skutečnost, že Arnieho poslední bijáky příliš nevydělávají – a studiu se tak nechce riskovat a vložit do jeho vysněného projektu potenciální desítky až stovky milionů dolarů.

Ničitel Conan začíná na Prima COOL v neděli ve 20:15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný