30. ledna 2018 15:32

V prvním traileru Ant-Mana 2 je nová superhrdinka Wasp! Podíváme se za Avengers 3?

Ant-Man a Wasp letos budou zábavnější protiváhou Black Panthera a Avengers: Infinity War.

Na konci prvního Ant-Mana nám Marvel slíbil novou Wasp s tváří Evangeline Lilly. Hvězda Ztracených převzala tuhle superhrdinskou identitu po svojí filmové matce (podobně jako ji Paul Rudd zdědil po Michaelu Douglasovi). A jak jste si možná všimli, navíc se probila až do názvu pokračování, jež půjde do kin jako Ant-Man a Wasp.

Ačkoliv se filmu dočkáme až 5. července 2018, první trailer jasně ukazuje, že se výjimečně bude ignorovat časová kontinuita. Premiéra Ant-Mana a Wasp je totiž až po třetích Avengers (26. dubna), očividně se však podíváme na to, jak si Scott Lang vedl jako uprchlík před touhle velkou týmovkou.

Že vám z toho jde hlava kolem? Neděste se, navazování na třetího Kapitána Ameriku není zas tak důležité. Ant-Man a Wasp určitě chtějí ladně pasovat do marveláckého vesmíru. Zároveň ale nabídnou hlavně vynalézavou zábavu, v níž se bude všechno zvětšovat a zmenšovat v co nejdivočejším stylu.

Vrátí se i oblíbený Luis? To si pište. Michael Peña se sice v traileru jen mihne, něco nám ale říká, že ho další upoutávky (podobně jako Michelle Pfeiffer!) rychle přestanou ignorovat…

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný