22. května 2018 13:10

Ant-Man 2 se odehrává před Avengers 3. Všechno vám vysvětlí nový český trailer

Jste připraveni na další blbnutí se zmenšováním a zvětšováním?

Řada lidí si během Infinity War položila otázku: "Kde jsou sakra Hawkeye a Ant-Man?" U Clinta Bartona se detailní odpovědi jen tak nedočkáme. U Scotta Langa je však situace zcela opačná, protože se už 5. července objeví v novém filmu jménem Ant-Man a Wasp.

Ano, mravenčí hrdina nafasuje parťačku, jíž je samozřejmě Hope van Dyne s tváří Evangeline Lilly z prvního filmu. Ta zdědí identitu Wasp po svojí matce, již si mimochodem zahraje Michelle Pfeiffer, a vyrazí spolu se Scottem (a se svým otcem v podání Michaela Douglase) na nebezpečnou novou misi.

O co přesně na ní půjde? Ani po novém traileru nejsme dvakrát moudřejší – nějak se bude bojovat se záporačkou Ghost, která umí procházet pevnou hmotou. Konečně se však potvrdilo, že se film odehrává mezi trojkou Kapitána Ameriky a trojkou Avengers, takže se určitě dozvíme, co dělal Scott Lang před Infinity War – a nejspíš i při ní.

Jak totiž asi víte, Ant-Man se (stejně jako Hawkeye) objeví v Avengers 4. A protože Marvel svoje filmy rád propojuje, nikdo nepochybuje o tom, že se dvojka Ant-Mana na konci (nebo v potitulkové scéně) protne s Infinity War a naznačí, co by se s marveláckým vesmírem mohlo dít dál.

Trailer s českými titulky:

Trailer s českým dabingem:

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný