15. září 2017 16:53

7 herců, kteří by mohli hrát dospělé verze dětí v pokračování hororu To! Brali byste tohle obsazení?

Veleúspěšný horor To dostane pokračování a internet tak řeší jediné – kdo by si měl zahrát dospělé verze dětských hrdinů?

Jak jistě víte, filmový horor To je pouze první kapitolou v jinak mnohem komplikovanějším příběhu. Čtenáři předlohy tuší, pro ty ostatní – v pokračování se do městečka Derry vracíme po 27 letech, hlavní hrdinové už tedy nebudou žádné děti, ale dospělí lidé. A na tvůrcích teď je, aby perfektně obsazené dětské herce nahradili ve dvojce stejně tak sympatickým dospělým obsazením. Jaké jsou naše volby?

Stanley Uris (Wyatt Olef)

Stan bude mít v pokračování ještě menší roli než v prvním dílu. Je tedy otázkou, jestli by o tuto postavu stál nějaký slavnější herec, naše volba číslo jedna je nicméně Chris Pratt. Proč? Protože Wyatt Olef hraje u Marvelu mladého Star-Lorda, takže kdo jiný by měl hrát jeho dospělou verzi než právě Star-Lord samotný.

Eddie Kaspbrak (Jack Dylan Grazer)

Do role Eddieho potřebujete někoho, kdo zvládne hrát hypochondra, ale zároveň i ukecaného sympaťáka, který si ve spoustě záležitostí musí poradit sám. Naše volba je Fred Savage, který tohle všechno zmákne levou zadní a navíc ještě totálně vypadá jako dospělá verze Jacka Dylana Grazera.

Mike Hanlon (Chosen Jacobs)

V roli Mika, dost možná nejdůležitějšího člena loserů, bychom rádi viděli dalšího Avengera, totiž Chadwicka Bosemana. Tenhle herec je teď sice velmi žádaný, existuje pro to ale dobrý důvod a přesně proto bychom v pokračování rádi viděli.

Ben Hanscom (Jeremy Ray Taylor)

V mládí otylý, v dospělosti s pevnou figurou? Co takhle do třetice ještě jeden Avenger? Tentokrát bychom si v roli sympatického Bena představovali Jeremy Rennera, který umí přesně skloubit svaly a city.

Richie Tozier (Finn Wolfhard)

Nejvtipnější a zároveň nejotravnější postava filmu to nemá ani v pokračování dvakrát jednoduché. Jestli by někdo tuto postavu zvládl, byl by to definitivně komik a skvělý herec Bill Hader. Druhá volba – Giovanni Ribisi.

Beverly Marsh (Sophia Lillis)

Beverly je alfou a omegou celého příběhu, není tedy divu, že s jejím obsazením si tvůrci dali nejvíce záležet. A to samé nás prý čeká i v pokračování, do kterého si podle jejich slov přejí obsadit Jessicu Chastain. Inu, nebránili bychom se.

Bill Denbrough (Jaeden Lieberher)

No a konečně Bill, vůdce loserů a bratr zavražděného Georgieho. Bill by měl být šarmantní kamarád od vedle, který má ale dobrou fyzičku a zároveň zvládne být hrdina. Takový prototyp hlavní postavy, těch potenciálních herců na výběr je tady tudíž dost. My bychom však rádi viděli Tobeyho Maguirea, který od Spider-Mana ne a ne narazit na nějakou větší roli. Dvojka To by mu slušela.

Co na tenhle výběr říkáte vy?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný