5. srpna 2016 16:08

6 nejlepších filmových scén s kvalitním poprsím

Když si Chuck bral Larryho - upoutávka

Řádně kopcovitá podívaná!

Sobotní večer na COOLu bude od 20.00 patřit lásce! Ve filmu Když si Chuck bral Larryho se totiž ústřední duo chlapáků dostane do vírů událostí, které skončí jejich... svatbou. Vzhledem ke skutečnosti, že oba náklonnost ke stejnému pohlaví jenom předstírají, se kolem nich ve filmu samozřejmě začnou rázem motat hromady polonahých děvčat toužících zkontrolovat svá ňadra. A to přímo vybízí k vzpomínce na celou řadu dalších, podobně zakulacených momentek jinde!

Phoebe Cates ve Zlatých časech na Ridgemont High

Je to sice jen fantazie jednoho z hlavních hrdinů, zakončená navíc poměrně nesexy způsobem – zároveň však momentka dokumentuje, co vše měli diváci filmu při sledování obvykle na mysli…

Plážový běh v 10

Ačkoliv jde o další zasněnou romantickou scénu z červené knihovny Léta Páně 1979, pomineme-li detailní záběry na obličeje, houpající se hrudník modelky Bo Derek byl tehdy pro mnohé prvním chlapce náznakem jejich heterosexuální (u holek lesbické) orientace...

Hurá Do hlubiny!

Prakticky jediný důvod, proč nakoukávat prastarý (2005) biják s Jessicou Albou, jsou sáhodlouhé momentky ústřední krasavice při šnorchlování. Nemáme tušení, o čem zbytek filmu je, a vlastně nás to ani nezajímá.

Starsky a Hutch mají tvrdou práci

Policejní práce si žádá i takové oběti, jako je výslech Brande Roderick, která spěchá tak moc, že chuděra nemá ani čas se převléknout.

Nejlepší způsob seznamování tajných agentů

A když už jsme u poldů, přejděme i k tajným agentům. Ti se totiž nepoznávají jinak než na pláži po výstupu z moře. Filmové nerdy sice asi více zaujme, že scéna s Halle Berry z poslední Brosnanovky Dnes neumírej cituje podobnou momentku z úplně první bondovky, naše pozornost je však upředena úplně jinam.

"Není to silikon, jen to vyzkoušej!"

No jasně, Adam Sandler je možná tak trochu antikrist, ale za možnost otestovat, jestli Jessica Biel nemá nikde žádnou nebezpečnou bulku, bychom se Ďáblovi upsali taky.

Když si Chuck bral Larryho začíná již v sobotu ve 20.00 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný