7. června 2016 20:40

5 nejhloupějších teenagerských komedií všech dob

Hele, vole, kde mám káru? - upoutávka

Filmy, které vás zaručeně pobaví svojí tupostí.

Čím více jsou teenagerské komedie energické a emotivní, tím více mnohdy kulhají po stránce rozumu. Tak třeba náš sobotní biják Hele vole, kde mám káru se sám pyšní nonsensuální zápletkou a dvojicí idiotů v hlavních rolích, což vede k dost zábavnému výsledku. Občas to však filmaři s jednoduchostí hrdinů i příběhů přeženou. Třeba jako v pětici nejhloupějších zástupců žánru.

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

Možná se vám může zdát, že tenhle biják není moc komedií ve stylu Prciček, opak je však pravdou. Jsou tu nechuťárny? Jsou. Mladí hrdinové? Ano. Romantická podzápletka? Tak vidíte! Bohužel, druhý díl série o dvou ňoumech toho lidstvu mnoho nepřidal. Zatímco původní díl Blbého a blbějšího byl vlastně miloučká kravinka, ve druhém díle chybí jak původní herci, tak i poslední zbytky inteligence.

Twilight sága: Nový měsíc

Muselo to být. Nehledě na to, jestli při pohledu na hrdiny Ságy trpíte bolestí romantickou anebo fyzickou, snad i sveřepí milovníci zářivých upírů uznávají, že Nový měsíc je nejhorším dílem celé ságy. Ono to není tak těžké pochopit – v tetralogii o tom, jak Bella Swan miluje Eddieho, totiž většinu filmu strávíme jejich rozchodem. Herdek, na co marnit čas něčím tak banálním, kdy VŠICHNI VÍME, že spolu nakonec skončí? Chyb by se tu samozřejmě dalo najít mnohem více, pojďme však raději k dalším hříšníkům.

Klub sráčů

I ty nejnechutnější scény Prciček a obdobných fláků však umně překonává britský výlet do žánru nechutných humorů pro náctileté, Klub sráčů. Namísto sympaticky vypadajících hrdinů se zde totiž o životní zásun snaží duo totálních hováďat, která jsou schopná mezi scénami polykat exkrementy a vzruší je snad i pohled na banán či meloun. Naprostým vrcholem temné energie ve filmařině je pak scéna… očisty pleti, z níž dodnes máme noční můry.

Crossroads

Co může být děsivější než tragický výlet mezi divné teenagery, ptáte se? Inu, možnost, že jedním z oněch teenagerů je otřesně hrající zpěvačka. A nejlépe Britney Spears! Crossroads měl být filmem o tom, jak je krásné být mladou, energickou a talentovanou ženštinou. Namísto toho však vznikl jeden z nejhorších filmů světa, který skoro potopil kariéru Zoe Saldany (Star Trek) a jehož naivita hvězd se dotýká.

Láska mezi superstar

Nikdy však není tak špatně, aby nemohlo být hůře. I takovou Britney Spears atakující teen komedie totiž překonala Kelly Clarkson se svým bijákem Láska mezi superstar. Tenhle snímek má vše – zpěváky v rolích herců, katastrofu namísto scénáře a potrat jako režii. Perličkou nakonec je bestiální závěrečná pařba, po níž nikdy nebude váš život jiný. Snímek byl promptně nominován mezi nejhorší filmy historie, o čemž směle vypovídá i skutečnost, že momentálně na ČSFD drží krásnou pozici 49. nejhoršího filmu všech dob. Gratulujeme!

Hele vole, kde mám káru začíná již v sobotu od 20.00 na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný