18. prosince 2017 13:15

10 nejslavnějších cameí, kterých jste si v nových Star Wars nevšimli!

Jak se do toho filmu všichni vešli?

Teď když jsou nové Star Wars konečně v kinech, spousta tajemství z natáčení začíná vylézat na povrch. O která jde, ptáte se? Tak například, v jakých rolích se objevily ty desítky celebrit a dalších slavných lidí, kteří měli to štěstí, že je někdo požádal, nebo jim to bylo nabídnuto. 10 nejslavnějších cameí pak vysvětlujeme přímo zde:

1. - 3. Princ William, Harry a herec Tom Hardy jako stormtroopeři

První dva výše zmínění hrají podle spekulací pár stormtrooperů, kteří se chystají popravit Finna s Rose. Herec Tom Hardy se ve filmu taky objeví uvnitř bílého kostýmu, doteď však není jasné, kdy přesně.

4. Joseph Gordon-Levitt jako Slowen Lo

Vzpomínáte na toho naštvaného chlapíka, co prásknul Finna s Rose za jejich špatné parkování na planetě Canto Bight? Tak tohohle mimozemšťana namluvil častý spolupracovník režiséra Riana Johnsona, herec Joseph Gordon-Levitt

5. Warwick Davis jako Wodibin

Běžný účastník natáčení Star Wars herec Warwick Davis se krátce mihnul i v nové epizodě, kde si zahrál skřeta Wodibina na planetě s kasinem. Je to ten, co házel mince do BB-8.

6. - 7. Kate Dickie a Mark Lewis Jones ze Hry o trůny jako důstojníci Prvního řádu

Stejně jako v epizodě Síla se probouzí, i tentokrát se ve filmu objevilo několik veteránů ze seriálu Hra o trůny, aby si zahráli různé důstojníky Prvního řádu. Kate Dickie (Lysa Arryn) se objeví hned v úvodu, kde mluví s generálem Huxem, a Mark Lewis Johnson (Shagga) jako komandér obřího Dreadnaughtu.

8. - 9. Justin Theroux a Lily Cole jako hackeři

Manžel Jennifer Aniston a herec ze seriálu Pozůstalí Justin Theroux ztvárnil roli mistra v lámání kódů na planetě Canto Bight, zatímco modelka Lily Cole stála po jeho boku.

10. Elli Goulding

No a poslední hvězdné cameo patří mladé zpěvačce Elli Goulding, která zase posílila světlou stranu Síly, jelikož si zahrála jednu z důstojnic Povstalců. Spekuluje se, že se ve filmu objevil také zpěvák a moderátor James Corden, jeho role ale doteď nebyla potvrzena.

Bonusové cameo:

Pes herečky Carrie Fisher Gary se ve filmu objevil taktéž na planetě Canto Bight. Zahrál si mazlíčka jednoho z hráčů uvnitř kasina.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný