3. května 2018 16:24

Soutěžící COOL Wave málem vypustí duši. Čeká je surfování, bootcamp a buginy!

Třetí díl COOL Wave, který můžete vidět ve 23.05 na COOLu bude pořádně zábavný. Osm soutěžících čeká překvapení v podobě ranního vstávání a bootcampu, u kterého málem vypustí duši. Odměna ale bude sladká...a divoká!

COOL Wave uvidíte v novém čase - ve 23.05, protože...co si budeme povídat, toto už je podívaná pro dospělé! Čeká vás plno napínavých sportovních akcí, (ne)milého překvapení a sladkých odměn, pro které stojí za to trpět a vyhrát sám nad sebou!

První surfovací lekce

Osmička soutěžících zažije první surfovou lekci s COOL Wave, kdy si je všichni čtyři lektoři vezmou do parády a začnou je učit základy. Několikanásobná mistryně České republiky, Tereza Olivová, si bere pod křídla začátečnici Adélu, která se na vlně nikdy nesvezla, zatímco Petr Havlík zjišťuje, že jeho jediný začátečník v týmu, Shaun, má talent a postaví se na prkno hned.

Bratr Terezy, Otík Oliva, ihned reflektuje, že Pavel má dobrý styl surfování, jízda na vlně mu nedělá problémy, ale "chytit vlnu" už je pro kominíka a podnikatele v jednom náročnější, proto je třeba se na to zaměřit. Rentiér Berny začíná svým koučům lézt na nervy, podle nich neposlouchá jejich pokyny. Berny přiznává, že na něj během lekce v moři dopadla obrovská únava. Že by příliš náročný večerní program minulou noc?

Tajný bootcamp a odměna v buginách

Po náročné párty, která se odehrává skoro každou noc, osm soutěžících čeká nepříjemné překvapení. Dostanou mapu a kola, a dlouhém po cyklovýletě, kdy je většina z nich zralá do postele, zjišťují, že to není všechno. Čeká je drsný bootcamp. Ti, kteří vyhrajou, se projedou v buginách na místní poušti.

Sledujte COOL Wave v novém čase. Ve 23.05 uvidíte surfařskou reality show na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný