7. června 2018 17:59

Kdo vyhraje surfařskou reality show COOL Wave? Soutěžící čeká několik překvapení

Osmý díl je dílem finálním, v kterém se rozhodne, kdo bude vítězem surfařské reality show COOL Wave. A kromě vítěze vás a soutěžící čeká několik překvapení.

Kdo se stane vítězem reality show COOL Wave? Osmý díl odhalí vítěze už v pondělí ve 23.00 na Prima COOL.

Už teď vám můžeme prozradit, že soutěžící a kouče čeká několik překvapení.

Noční balancování nad propastí

Když se modrý a červený tým vydává do národního parku, nikdo netuší, co by je mohlo v horách čekat. Kromě nádherného západu slunce soutěžící přivítá slackline zavěšená nad propastí. Po západu slunce vylétají ptáci, kteří nevědí, jak vypadá den, a žáby začínají být v místní říčce nedočkavé a dávají to nahlas najevo. V ten moment musí oba dva týmy vybrat jednoho z nich, který v noci přejde po slacklane tak, aby nespadl. Kdo to bude? A podaří se jim ve tmě přejít něco takového?

Finální surfování

Poslední den se všechno rozhodne. Modrý a červený tým vystoupí před jedním z nejlepších surfařů v Evropě. Alex Zirke sídlí na ostrově Tenerife a malé vlny ho už nechávají chladným, on sám se totiž řadí mezi desítky jezdců na světě, kterým adrenalin rozpumpuje krev až ve chvíli, kdy ho olízne vlna větší jak šest metrů. Zirke patří mezi surfaře, kteří sjíždějí tzv. big wave. To on bude rozhodovat o tom, jaký tým vyhraje.

Na osm soutěžících čeká i další překvapení. Většina z nich totiž nepočítá s tím, že z týmu, který vyhraje, se bude volit absolutní vítěz!

Sledujte poslední díl reality show COOL Wave na Prima COOL ve 23.00 již v pondělí!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný