18. května 2018 14:06

COOL Wave soutěžící čeká ranní výběh na sopku Fuerteventury a nebezpečné vlny!

V pondělí ve 23.05 se můžete těšit na pátý díl surfařské reality show COOL Wave. Nebojácnou osmičku soutěžících čeká těžké ráno a výběh na sopku, aby si odpoledne mohli dát smrtící vlny.

COOL Wave jede už pátým dílem. Soutěžící tentokrát uvidíte, jak málem vyplivnou duši při běhu na jednu z nejvyšších sopek Fuerteventury. Budíček po těžké párty pro ně tak rozhodně není ideální, navíc se ukáže, že někteří z nich nemají tak dobrou fyzičku, aby sopku mohli vůbec vyšlápnout, natož vyběhnout.

Kdo by si myslel, že je po zdolání vrcholu sopky čeká jen vítězství a úleva, asi ještě nikdy neviděl COOL Wave! Na vrcholu je totiž čekají pálivé chilli papričky.

Nebezpečné vlny

Trochu toho adrenalinu do surfování samozřejmě patří, ale nesmí ho být moc. Při odpoledním surfování koučové červeného týmu vybrali pro soutěžící místo, kde jsou vlny o dost náročnější a větší, než jsou soutěžící zvyklí. I tak ale osm začínajících surfařů do oceánu vleze a ukáže, co v nich je.

Morální dilema má ale koučka modrého týmu Tereza Olivová, ta se bojí o naprostou začátečnici Adélu, která před COOL Wave na surfu nikdy nestála. A Adéla kvůli náročným vlnám, které smetly úplně všechny, ztrácí chuť surfovat... Zvládne to a bude chtít pokračovat?

Vodní skútry a domácí bazén

Výherci jedné ze soutěží tak jedou vyzkoušet motory vodních skútrů a pořádně to rozjedou, zatímco druhý tým doma musí připravit domácí bazén. Jak si s takovým úkolem poradí?

V týmech také začíná zavánět frustrace z nevyhraných soutěží...

Více uvidíte na COOL Wave ve 23.05 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný