26. dubna 2018 16:05

COOL Wave jede. Koučové jsou šokováni tím, že někteří neumí ani pořádně plavat!

COOL Wave pokračuje dalším dílem už v pondělí ve 20.50, tentokrát se jde na věc! Už brzy ráno soutěžící čeká pořádná výzva v bazénu. Během té koučové surfingu zjistí, že osm statečných na poli plavání rozhodně nepatří mezi ty nejsilnější. Co pak budou dělat v oceánu?

COOL Wave pokračuje v krasojízdě! Už v pondělí uvidíte nový díl, kdy se soutěžící mezi sebou trochu lépe poznávají, už ve druhé epizodě je totiž čeká nemilosrdné zjištění, že COOL Wave rozhodně nebude zadarmo.

Osmička soutěžících, která se touží zlepšit v surfování, se sejde během brzkého rána u bazénu. Venkovní teplota se teplu rozhodně nepodobá stejně jako teplota vody v bazénu. Není jim co závidět, úkol zahrnuje těžké činky, řetězy, zámky a klíče pod vodou. Dva týmy bojují proti sobě a čtyři koučové surfingu sledují schopnosti, které potřebují i pro surfing.

Už během prvních pár minut jsou překvapeni tím, že někteří ze soutěžících neumí ani pořádně plavat. Tereza Olivová dokonce zdůrazňuje, že některé dívky se během soutěže ani nesnažily. Koučka Kateřina Havlíková si zase všímá, že mezi týmy prakticky neexistuje spolupráce.

Rozřazování v COOL Wave

Soutěžící čeká i první pořádné sjíždění vln, někteří z nich zažijí úplně poprvé, jaké to je lehnout na surf a pokusit se sjet vlnu. Ty na Fuerteventuře nepatří mezi nejmenší a pro začátečníky jako je Shaun a Adél to chce pořádnou odvahu.

Koučové sledují všechny v oceánu, aby je pak mohli rozřadit do týmu. Ačkoliv většina soutěžících už na surfu stála několikrát, lektoři jsou okouzleni úplně někým jiným.

Sledujte COOL Wave už v pondělí ve 20.50 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool