16. ledna 2019 14:00

COOL Just Ride! 2019 vás zve na pět velkých snowboardových happeningů

Od ledna do března to bude jízda!

Série snowboardových happeningů COOL Just Ride! letos oslaví svůj jubilejní 10. ročník. A při téhle příležitosti si pro vás COOL společně s Freeride.cz připravuje nabitý program na celkem pět zasněžených sobot. Postupně nás uvidíte v resortech Špindlerův Mlýn, Deštné v Orlických horách, Buková hora, Ještěd a novinkou bude i Karlov pod Pradědem.

Just Ride! má poprvé v historii titulárního partnera a my jsem hrdí, že je to právě Prima COOL, která český snowboarding podporuje dlouhodobě. Společnými silami chceme nejen COOL Just Ride!, ale snowboarding jako celek a vše s ním spojené co nejvíce přiblížit široké veřejnosti. Návštěvníci týhle vymazlený akce se tak mohou těšit třeba na chill-​out Prima COOL a mimo jiné dorazí na každou zastávku i štáb natočit reportáž, takže se možná objevíte i v telce ;-).

Termíny a lokality:

sobota 19. ledna 2019 – Špindlerův Mlýn /​ Svatý Petr

sobota 26. ledna 2019 – Deštné v Orlických horách

sobota 9. února 2019 – Buková hora

sobota 16. února 2019 – Ještěd

sobota 9. března 2019 – Karlov pod Pradědem

Součástí programu bude jako vždy test centrum nabité produkty aktuální sezony od téměř všech značek, které jsou k dostání na českém trhu, samozřejmě k zapůjčení zdarma. Na své si opět přijdou mladí závodníci, kteří budou v rámci Horsefeathers Kids Snowboard Tour soutěžit nejen o medaile a věcné ceny, ale také o produktový sponzoring od Horsefeathers Clothing a snowboardový camp od České snowboardové školy na rakouském Kaprunu! Ti starší zase poměří síly ve Snowboard Zezula Jib Contestu a Mercedes-​Benz Best Tricku.

Pro začínající i všechny, kdo se budou chtít něčemu přiučit, bude k dispozici opět Temple Store Free Coaching s profesionálními instruktory snowboardingu. Na konci dne proběhne i další zábavný Ollie Contest, opět v režii Temple Storu.

To ale zdaleka není všechno! Ve stanovém městečku bude hned několik zón, ve kterých najdete spoustu zábavy. Mercedes-​Benz představí svoje nejnovější dodávky a budete si moci zahrát herní driving simulátor o super ceny. Na místě bude i štáb FreerideTV, která bude natáčet další díly do rubriky Event Report.

V rámci COOL Just Ridu se samosebou třídí odpad, a to díky dlouholeté spolupráci s projektem Samosebou.cz, který má za cíl osvětu týkající se recyklace a zmíněného třídění odpadu. V Samosebou zóně se budete moci zúčastnit zajímavých soutěží, dozvědět se spousty nových informací a vyhrát super ceny. Celodenní hudební podkres pro pohodovou náladu je samozřejmostí a informacemi vás bude “krmit” šéfredaktor snowboardové sekce Freeride.cz, moderátor FreerideTV a člen Horsefeathers Clothing snb teamu Honza “Lohy” Lohynský. Občerstvení zajistí Excelent /​ Kingswood bar.

Nedílnou součástí všech COOL Just Ridů je samozřejmě i afterparty, o kterou ani letos nepřijdete. Těšte se na super zábavu po celodenním ježdění, za doprovodu hudebních mixů od předních českých DJs!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný