6. listopadu 2018 21:06
Michael Pšenák

Vsaďte si u Chance na mistry ČR v PC hrách

Pro letošní ročník MČR v počítačových hrách jsme spojili síly se sázkovou kanceláří Chance, u které si již nyní můžete vsadit na letošní šampiony a v průběhu turnaje zkusit štěstí i v jednotlivých zápasech přenášených na livestreamech.

Svět esportu a sázení se v posledních letech opravdu rozmohl a pro fanoušky to často bývá ten správný impulz, jak si najít oblíbený tým a naplno fandit. O tuhle šanci vás samozřejmě nechceme ochudit ani na největší herní akci domácí scény, a proto jsme se pro letošní ročník dali dohromady se sázkovou kanceláří Chance. V její kurzové nabídce najdete ty největší světové turnaje, jako je aktuálně probíhající IEM Chicago v CS:GO, mezi tuhle smetánku se nyní zařadí i MČR v počítačových hrách se svými turnaji v League of Legends a právě CS:GO.

Pokud u Chance ještě nemáte vlastní účet, neváhejte ani minutu a využijte možnost registrace s bonusem 200 Kč při sázení na esport. Více informací naleznete po kliknutí na tento obrázek.

A na co si že si tedy pro republikové finále budete moci vsadit? Již od začátku týdne byly vypsány kurzy na celkového vítěze MČR v CS:GO a League of Legends, kde najdete všech 10 týmů v každé hře. Favorité jsou jasní, ale zajímavé hodnoty jsou nastaveny také pro ty, kteří rádi věří outsiderům. Kurzy byly stanoveny ve spolupráci s domácími experty, takže věříme, že si každý svého koně vybere a dorazí jej přímo do Brna podpořit!

Kurzová nabídka bude od pátečního dopoledne také doplňována o konkrétní zápasy, kde budou vypisovány vždy zápasy probíhající na jednom z oficiálních streamů. Kromě skupinové fáze tak sázkaři nepřijdou o možnost vsadit si na kompletní vyřazovací část, ať už jde o páteční čtvrtfinále, sobotní semifinále nebo nedělní vyvrcholení celoročního snažení v obou hlavních titulech MČR v PC hrách. Zápasy vždy budou k nalezení v kurzové nabídce či live sázkách.

Aktuální nabídku naleznete zde. Kurzy před začátkem turnaje vypadají následovně:

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný