4. července 2017 00:10

Vsaďte si s námi na ESL One

ESL One Cologne už klepe na dveře, vlastně už je jednou nohou u nás doma. Co si takhle na nějaké zápasy vsadit a vyhrát nějakou tu kačku?

Sázení na zápasy zahraničních turnajů se stává čím dál tím více oblíbené. V komunitě sázkařů roste zájem nejen o zahraniční CS:GO turnaje, ale také i o zápasy americké a evropské LCS nebo o kvalifikace na DOTA2 turnaje spojené s kvalifikací na The International. My jsme se zeptali našeho experta a analytika Tomáše "Greener" Mikuli, který nám dal podrobný vhled do zápasů prvního kola. Na koho si tedy vsadíte?

12:00 - Mousesports vs Fnatic

V prvním utkání dne uvidíme českého zástupce Tomáše "oskar" Šťastného proti švédským legendám z Fnatic. Mouz hrají na domácí půdě a chtějí si zahrát v pátek na pódiu. Po úspěšné PGL kvalifikaci pak je jasné, že tým jen nabuzený. Fnatic naopak po druhém místě na DreamHack Summer vyhořeli na ECS Finals, kde padli s Cloud9.

Tomáš tipuje - 1

Kurz Tipsportu - 2.05 vs 1.64

12:00 - FaZe Clan vs Heroic

FaZe aktuálně patří mezi TOP3 týmy světa. Po druhém místě na IEM Sydney a IEM Katowice budou o to víc motivováni, aby na konci pozvedli trofej nad svou hlavu. Heroic jsou naopak černým koněm turnaje, který postoupil do Kolína skrz Evropskou kvalifikaci.

Tomáš tipuje - 1

Kurz Tipsportu - 1.25 vs 3.21

13:15 - Immortals vs Virtus.pro

Brazilští IMT si po těžké PGL kvalifikaci vybojovali místo na Major turnaji. Tento úspěch zaručeně vlil horkokrevným jihoameričanům novou chuť do hraní a můžeme očekávat, že budou kousat každého silného soupeře. Virtus.pro v posledních měsících nemají silnou skupinovou fázi a vždy jen těžko se dostávají do play off. Risk na jedničku by se zde mohl vyplatit.

Tomáš tipuje - 1

Kurz Tipsportu - 2.15 vs 1.55

13:15 - SK Gaming vs Space Soldiers

I druhý brazilský tým vstoupí do turnaje po jedné hodině odpoledne. Obhájci titulu, domácí SK Gaming, mají zaručeně chuť ovládnout šampionát znovu. Z posledních čtyř turnajů vyšli hned třikrát jako vítězové. Neskutečná bilance. Turečtí Space Soldiers jsou jedním z nejdiskutovanějších týmů světa, nicméně jejich postup bude jen velkým překvapením.

Tomáš tipuje - 1

Kurz Tipsportu - 1.14 vs 4.40

14:30 - NiP vs Cloud9

Dva velké otazníky tohoto turnaje. Švédští Ninjas in Pyjamas udělali radikální "REZ" sestavou, když po mladém drakenovi šáhli po další hvězdě Epsilon. Základní sestavu opustil "King of Banana" Friberg, kterému se už dlouhodobě nedařilo na Tier1 úrovni. Cloud9 prokázali výkyvy své formy nejdříve na DreamHack Summer, kde skončili v základní skupině a následně o týden později porazili i finalisty Fnatic. Na PGL kvalifikaci se jim dařilo a postoupili na Major. Sebevědomí jim nechybí. Co takhel zkusit dvojku?

Tomáš tipuje - 2

Kurz Tipsportu - 1.91 vs 1.70

14:30 - TyLoo vs G2

O víkendu světoví hráči i analytici jasně dali najevo, že styl TyLoo se nedá tak lehce předvídat jako u jiných týmů. Tím, jak se zúčastňují minimálního počtu turnajů, dokáží vždy zaskočit evropské týmy. Na Major se ale nekvalifikovali, naopak G2 ano. Francouzský supertým chce po DreamHack Tours a titulu z ESL Pro Leage S5 navázat další trofejí. Sami řekli, že pokud nebude bedna, je to pro ně ostuda.

Tomáš tipuje - 2

Kurz Tipsportu - 4.28 vs 1.14

15:45 - Natus Vincere vs Team Liquid

Kdo sledoval instagram nebo twitter slovenské hvězdy GuardiaN-a, ví, že si o víkendu dopřál s týmem pohodu a oženil se se svou láskou. NaVi teď čeká perný měsíc, na turnaji v Kolíně nikdy nepřešli přes čtvrtfinále a na konci měsíce musí obhájit statut legendy na Major turnaji v Krakowě. Team Liquid naopak vzpomíná na loňské krásné druhé místo, kam jej dostal právě hráč Navi s1mple. Jeden z nejvyrovnanějších zápasů, kde stojíme při evropském týmu.

Tomáš tipuje - 1

Kurz Tipsportu - 1.55 vs 2.15

15:45 - North vs OpTic

Dánsko-americká bitva láká zajímavým kurzem na oba týmy. I přesto, že fanoušci více věří North, kteří mají na svém kontě stříbro z nedávného ESL Pro League Finals, a OpTicům se nepodařila kvalifikace na PGL Major, nebojíme se zariskovat a dát dvojku. Ve formátu BO1 je možné všechno a trocha risku za ten kurz stojí!

Tomáš tipuje - 2

Kurz Tipsportu - 1.30 vs 2.93

A co si myslíte vy? Vsadíte si s námi na týmy tak jak tipujeme nebo půjdete proti nám?

Populární pořady na Prima Cool