9. listopadu 2018 17:37
Michael Pšenák

Vodafone MČR mobile: Jarla bere zlato!

Je to tady, vrchol sezóny, Vodafone Mistroství ČR v mobilních hrách, začíná. Kdo si odnese titul mistra ČR?

UPDATE #4: Je dobojováno, mistrem ČR je Jarla! Stává se tak po jasné výhře tři nula, kterou si také vysloužil pověst prvního vítěze Mistrovství v mobilních hrách, co nehrál za CZ/SK organizaci.

UPDATE #3: Vanik si v další šílené sérii poradil s PoweRem a jde do grandfinále!

UPDATE #2: Za námi je první semifinále a bitva to byla opravdu povedená! Nejnapínavější byl úplně poslední střet Deathrattle Huntera s Odd Warriorem, který i přes nedobrý matchup dokázal Heki prakticky dotáhnout do vítězného konce. Po opravdu šťastně povedeném Brawlu se ale nestihl ani vyhealovat a ani zabít soupeře, Jarla ho tedy umlátil Hero Power.

UPDATE #1: První den je u konce, po jeho programu známe složení čtvrtfinále. Jak vypadá? Nutno uznat, relativně překvapivě. S turnajem už se totiž stihli rozloučit favorité, jako jsou Pokrovac, Findan, či Scruffy (ti dokonce nepostoupili ani ze skupin) a Faeli. V prvním semifinále se zítra od 10:00 ráno utkají Jarla a Heki, v druhém se pak představí PoweR a Vanik.

Je to tady! Celý rok hráči bojovali právě kvůli těmto okamžikům – Hearthstone turnaj Vodafone MČR v mobilních hrách začíná. Na co se můžete těšit? Šestnáct nejlepších hráčů bude na úvod bojovat ve čtyřech GSL skupinách. Z nich logicky postoupí vždy dva hráči do play-off, které bude (na rozdíl třeba od Sklizní a Last Callu) hráno formátem Single-Elimination. A na jeho konci už samozřejmě budeme znát nového mistra ČR. Kdo se jím podle nás stane? Podrobný rozbor najdete v našem preview (další informace o celé akci hledejte v rozcestníku).

Play-off:

Skupiny:

A na koho se můžete těšit na streamu? V caster týmu nechybí legendární streamer Petr "CzechCloud" Žalud, kterého bude doplňovat Albert "Horaczio" Teiml. Diváci se můžou těšit také na velmi odborný komentář od hráče eSuby, Štěpána "ecoo" Macha. Tuto čtyřku uzavírá známý slovenský caster Roman "Mamut" Ondruš. Stream celého turnaje poběží od pátku do soboy na kanále CoolPrima a turnaj budete moci samozřejmě sledovat také v hale.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný