17. ledna 2019 21:05
Michael Pšenák

Vloni byl dle HLTV.org čtvrtým nejlepším hráčem CS:GO Electronic z Na`Vi

Odhalování členů TOP 20 jde do opravdového finiše – těsně před stupněm vítězů končí reprezentant Natus Vincere, electronic.

Souboj o třetí místo sváděl Denis "electronic" Sharipov na 99 % s NiKem z FaZe Clan, nakonec ale tento talentovaný Rus dosáhl "jen" na místo čtvrté. Na rozdíl od ostatních mladých hráčů nezačínal electronic s CSkem před pár lety – už v roce 2010 hrával 1.6. Velký průlom na esportové scéně ale zažil až v roce, kdy se spolu s hoochem účastnil za tým ACES CIS LAN Championship.

Od té doby se stihl electronic vypracovat v opravdu kvalitního hráče a letošními výkony to jen dokázal (i když je pravda, že naprosto neskutečné výsledky jeho kolegy s1mple ho trošku zastínily)To ale vlastně nic neznamená, statistiky mluví jasně – 0.75 killů za kolo, 8.22 ADR a rating 1.17, to opravdu nejsou špatná čísla.

Dařilo se mu také v clutch situacích, 1vX akcí vyhrál na velkých eventech 64, což z něj v této statistice dělá třetího nejúspěšnějšího. A především, výsledky měl skvělé konzistentě – jeho KAST činí 73.3 % a map, na kterých měl rating větší než 1.00, bylo 75.5 %. Čtvrté místo si tedy bezesporu zasloužil, a i když to nedotáhl do TOP 3, být v žebříčku poprvé a hned takto vysoko špatné opravdu není.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný