18. května 2020 21:10
Michael Pšenák

Ve 2. FIFA COOL lize se zatím odehrává neuvěřitelně vyrovnaná bitva!

O tom, jak vyrovnaná je špička domácí scény ve hře FIFA 20 svědčí nejen první, ale i druhá liga. Mnozí čekali dominanci ze strany věhlasných hráčů, jako jsou JamesBony28 či Cristy. Po třech kolech ale nikdo není neporažen a zároveň už nikdy nečeká na první vítězství.

Timotej ''Cristy'' Starinský sice v pátečním třetím kole poprvé kapituloval, když ho sparťan JamesBony28 přehrál 2:1 na zápasy, ale díky předchozím dominantním výhrám si stále drží první příčku. Podle očekávání se na čele tabulky drží také právě sparťan JamesBony28 a reprezentant Viktorie Plzeň, Pikej. Nejhorší pozici naopak zatím zaujímá překvapivě Huhnak z Entropiq, který sice dokázal v druhém kole zvítězit nad Rozsim, ale kvůli nejhorší bilanci, co se týče skóre, je zatím odsouzen až na úplné dno tabulky.

Kompletní výsledkový servis 2. FIFA COOL ligy

Mile překvapuje František "Kucera" Kučera z tradiční herní organizace Inside Games. Ten totiž zatím jako jediný dokázal přehrát i jediného sparťanského zástupce v této lize a předvedl, že se s ním rozhodně musí počítat. Po třech kolech a za současného stavu tabulky je ale ještě velmi těžké predikovat budoucnost. Kdo má největší šanci na postup do elitní desítky v první lize, tak ukáže až čas. Stream první ligy začne opět ve středu (20. května), kdy vás od 18:00 na Twitch kanále coolprima provede jednotlivými zápasy za mikrofonem opět Filip "Koozy" Lejček. S touto legendou FIFA scény připravujeme i rozhovor a rozhodně se máte na co těšit!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný