11. dubna 2020 19:42
Michael Pšenák

Uzavřená kvalifikace do HS COOL ligy: Známe všechny postupující

Souboj o osm míst v týmové Hearthstone COOL lize je za námi! Kdo zazářil a na koho čekala hořká porážka?

UPDATE #1: A jsme u konce, i poslední zápasy poznaly své vítěze, a my už tak nyní známe kompletní podobu seznamu postupujících do samotné HS COOL ligy. Žádná velká překvapení turnaj nepřinesl, favorité vesměs svoji roli potvrdili, s výjimkou ECLOT, kteří nezvládli ve vyrovnaném zápase porazit Gifted Gaming. O titul tedy letos budou v týmové COOL lize v Hearthstone bojovat tyto týmy:

  • CZC.eSuba (Vlčák77, PoweR, ecoo, Scruffy)
  • Inside Games (Jobsad, Norwis, Martim, Heki)
  • Inaequalis (Majsssster, Bpedack, Hydo, Shaolin)
  • eEriness (Bende, Zukys, Hazarder, Sajmonak)
  • iNvolute (Jinaciidudlik, FakinAdsso, Krajda, Valachuj)
  • Gifted Gaming (Kapr, Benko, Pepe, Cptboatsnhoes)
  • Entropiq (Faeli, En1gma, Naruto21, Onekrigg)
  • Absolute Legends (Vanik, Valdaboy, Jarla, PavelVejvalka)
  • nEophyte (Eratrion, StrawMan, Siki, Cocon)

Nejprestižnější dlouhodobá soutěž Hearthstone týmů na česko-slovenské scéně brzy pozná své letošní účastníky. O své místo v Hearthstone COOL lize, ve které bude letos o kus z nádherného prize poolu v hodnotě 70 000 Kč bojovat osm týmů, se dnes utká šestnáct celků v uzavřené kvalifikaci. Do ní bylo pozváno osm výběrů domácích organizací, které doplňují kvalifikanti z otevřených turnajů. Ti všichni byli namícháni do čtyř GSL skupin tak, aby v nich vždy bojovaly dva pozvané a dva kvalifikované celky.

Celý souboj pak bude probíhat tak, jak je pro GSL skupiny typické. Postup do samotné ligy bude čekat vždy jen na dva nejlepší z každé skupiny, a všichni tak mají pořádnou motivaci ukázat to nejlepší, co v nich je. Samotné zápasy budou navíc probíhat HGG formátem, všechny týmy tedy budou muset mít připravené balíčky pro všech deset class. A vzhledem k tomu, že se hraje jen pár dní po vydání expanze, vyžaduje už tento deckbuilding hodně herních zkušeností a skillu. Kdo si připraví ty nejlepší decky? A kdo s nimi zvládne nejlépe zahrát? To můžete sledovat živě, ta nejlepší utkání z kvalifikace totiž budeme vysílat na našem Twitch kanále. Komentářem je navíc doprovodí známé postavy naší scény Pandapple a RybkaPipka.

Sledujte živé video od uživatele PLAYzoneCZ na adrese www.twitch.tv

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný