12. února 2018 19:55
Michael Pšenák

Týmová COOL HS liga odhaluje svůj systém

Začátkem tohoto týdne byl oficiálně ohlášen návrat úspěšných ligy od televizního kanálu Prima COOL. Hearthstone se sice loni do výběru nedostal, ale v návaznosti na vůbec premiérovou soutěž z roku 2016 byl představen v Česku nevídaný koncept týmové ligy. Tady jsou detaily!

Týmová COOL liga přivítá 12 čtyřčlenných sestav, které budou reprezentovat domácí týmy ve třech fázích dlouhodobé soutěže. Šestice vybraných celků obdrží automatickou pozvánku do hlavní části a nemusí se tak účastnit kvalifikačních turnajů. Ty proběhnou přesně tři a jsou otevřené naprosto pro každého, každý nabízí dva postupové sloty a odměnu 5 000 Kč. Vítězná čtveřice si mezi sebou rozdělí 3 500 Kč, poražení finalisté 1 500 Kč. Celkem tak již v kvalifikační části rozdá Prima COOL 15 000 Kč a i díky tomu se můžete těšit na našlapané přenosy těchto zápasů.

  • 1. kvalifikace - 24. února, registrace zde
  • 2. kvalifikace - 3. března, registrace zde
  • 3. kvalifikace - 10. března, registrace zde

(Pro plné zobrazení si detailní obrázek s formátem soutěže rozklikněte)

Pozvané týmy:

eSuba Inside Games Eclot Gaming Dark Tigers eEriness L2P Gaming

V hlavní části ligy se představí 6 pozvaných a 6 kvalifikovaných týmů, které budou namíchány do dvou šestičlenných skupin. Po vzoru herního formátu z loňských Global Games se v rámci jedné skupiny utká každý s každým a do play-off postoupí pouze tři nejlepší týmy z každé skupiny. Dva vítězové si zajistí přímou místenku do semifinále, druhé a třetí výběry čekají čtvrtfinálové duely. Boj o postup na vyvrcholení celé soutěže bude opravdu tuhý a komentátoři budou připraveni vám každý hrací den, tedy každou sobotu, servírovat ty nejnapínavější duely.

Detailní informace k play-off Hearthstone COOL ligy, které proběhne v offline prostředí, si prozatím necháme v rukávu, ale fanoušci této karetní hry se mohou těšit na boje o prize pool 40 000 Kč pro tři nejlepší týmy. Tak co? Jste připraveni se postavit domácím hvězdám?

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný