5. června 2020 19:21
Michael Pšenák

TS COOL liga: O podobě play-off je rozhodnuto

TS COOL liga nám vrcholí a v plném proudu probíhá úplně poslední kolo základní části. Už dnes se rozhodne o kompletním složení šestičlenného play-off a také sestupujících. Kdo nezvládne postoupit do play-off?

UPDATE #2: Velkou dominancí (3:0) v posledním zápase zakončil MikiTheGoat základní část TS COOL ligy vítězstvím 2:1 nad Mariosem a rozhodl tak o složení play-off šestky. Tu nakonec tvoří: DRMi10, Seron (semifinále), RIIJK, MikiTheGoat, Emerickson a T9Laky (čtvrtfinále).

UPDATE #1: Šlágr mezi T9Lakym a Seronem nakonec vyhrál druhý jmenovaný. Reprezentant Viktorky Plzeň sice vedl 1:0, ale Seron dokázal průběh utkání zvrátit a nakonec zvítězit.

Situace v tabulce je vskutku zamotaná a každý zápas tak bude nesmírně důležitý. Nejdůležitějším duelem v boji o play-off bude pravděpodobně zápas MarioOoso99 vs. MikiTheGoat, tedy sousedy v tabulce. Play-off již mají naopak jisté T9Laky, DRMi1 a Seron. Jistě také víme, že Dalas94 již skončí poslední a naopak Caster ještě může zabojovat o osmé místo, o které se aktuálně dělí s MorCaJsem.

Jak vše dopadne ukáže až čas, ale dle kurzů u Tipsportu jde očekávat několik velmi vyrovnaných zápasů. Lákadlem kola je samozřejmě utkání mezi Seronem a T9Lakym, které rozhodne o složení TOP 2. Oba hráči byli před sezónou pasováni do role největších favoritů, oba tudíž budou chtít svou roli před play-off potvrdit. Hlavní motivací ale pro ně bude dozajista zejména přímý postup do semifinále.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný