12. června 2020 11:20
Michael Pšenák

TS COOL liga: MikiTheGoat to dokázal a ve finále vítězí nad Seronem

TS COOL liga po devíti hracích kolech zamířila do svého finále, kde bojují nejlepší hráči naší FIFA scény. Všech šest hráčů, kteří si zajistili postup do play-off svou kvalitu už potvrdilo a boj o titul prvního šampiona bude vskutku nepředvídatelný.

UPDATE (22:25): Viděli jsme naprosto šílené finále dvou teenagerů, kdy Miki šel do vedení, když v první hře vyhrál vysoko 4:1. Seron se ale dokázal oklepat a vypadalo to, jakoby mu to jen dodalo další motivaci, protože v druhé hře jednoznačně dominoval a nadělil Mikimu bůra a vítězstvím 5:0 si vynutil třetí zápas. V tom ale znovu dokázal vyhrát zástupce FK Teplice. Seron sice ještě dlouho zůstával ve hře, ale hřebíčkem do rakve byl gól na 3:1 v závěrečných vteřinách, po němž už bylo jasné, že se MikiTheGoat stane historicky prvním vítězem TS COOL ligy.

UPDATE (20:57): Ve finále uvidíme souboj dvou mladíků. Mikiho totiž doplňuje Seron, který dokázal zopakovat vítězství z posledního kola základní části a porazil T9Lakyho 2:1. O třetí místo se tak utkají dva zástupci Viktorky Plzeň.

UPDATE (19:55): MikiTheGoat se trochu překvapivě stává prvním finalistou, když přehrál DRMiho 2:1. Výborný výkon podal zejména v poslední hře, kdy dokázal zvítězit přesvědčivě 4:1. O druhé místo ve finále se utkají T9Laky a Seron, největší favorité před startem samotné soutěže.

UPDATE (17:44): T9Laky přehrál Emericksona v semifinále 2:0. První zápas byl velmi dlouho vyrovnaný, ale v poslední minutě před penaltami rozhodla nešťastná chyba obránce Mendyho, díky němuž se T9Laky ujal vedení v sérii. Druhá hra už byla výrazně jednoznačnější a T9Laky si dokázal dojít pro poměrně jisté vítězství 2:0.

Všechny zápasy se budou hrát stylem BO3, stejně jako v průběhu základní části. První dvě místa si v základní části vybojovali Michal "DRMi10" Drastich a Dominik "Seron" Čermák. Ti tedy čekají v semifinále na své soupeře, kteří začínají ve čtvrtfinále. RIIJK v našem nedávném rozhovoru řekl, že si věří na finále, ale že vyhrát může naprosto kdokoliv. Podobně se vyjádřil i Seron, který bude jednoznačně patřit k těm vůbec největším favoritům celého play-off, kde si vítěz odnese 50 tisíc korun.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný