20. března 2019 20:26
Michael Pšenák

Team Narcis o FORTUNA COOL lize: Po postupu se cítíme velmi spokojeně

Poslední kvalda do FORTUNA COOL ligy je za námi, své místo si v ní vybojovali i hráči Team Narcis. Co na sebe prozradili v rozhovoru?

Ahoj, Narcisové, absolvovali jste všechny letošní i loňské kvalifikace a konečně to vyšlo. Jak se teď cítíte?

Pandapple: Tak především ahoj všem našim fandům a všem, co nám na streamu projevili tolik neúcty. My jsme se loni rozhodli nepostoupit, protože Rybka tenkrát raději jel prodávat lyže a to by nás ve finálových bojích oslabilo. Letos jsme v ECLOTu postavili dva týmy a oba jsme protlačili. Veliká spokojenost!

Pandapple, pověz nám, jak jsi jako vůdce svoje letošní kumpány vybíral a jaké role v týmu zastávají?

Pandapple: Výběr narcistické elity byl v podstatě jednoduchý. Doplnit zbytkem z ECLOTu a jako žolíka jsme nabrali kamaráda z východu a našeho bývalého spoluhráče Martimka z Inside Games. Pozice byly rozděleny vcelku jednoduše, Zataro odletěl fotit fotky na Instagram na Kanáry a poslední kvalifikaci s námi odehrál z letiště a pár her i z letadla, JaMMeX panikařil a každou hru přemýšlel, jak můžeme prohrát na karty, co se nehrajou, a Martimko po roce bez HS zjišťoval, jaké nové karty ve hře jsou a co vlastně dělají. No a já jsem poskytl mojí kolekci, protože jako hráč jsem špatný a v tomhle jsem byl alespoň trochu platný.

Zataro, o tobě se ví, že trávíš spoustu času nejen hraním her, ale že se věnuješ i cvičení těla a ducha. Lze úspěšně propojit silné tělo a bystrou mysl a dosáhnout takzvané Hearthstone Nirvány?

Zataro: Tréningom skutočne trávim veľké množstvo času. Po tom čo som tento rok pridal k cvičeniu aj pravidelné meditácie sa mi podarilo nájsť predtým nepoznanú rovnováhu a vybalansoval som svoju vnútornú metu. Toto sa prejavilo v našom extrémne čistom a bezchybnom pilotovaní počas turnaja. Náš postup bol vlastne neodvratný.

Martime, ty ses k Hearthstone vrátil po velice dlouhé době a hned je z toho úspěch v podobě zvládnuté kvalifikace. Stýskalo se ti? A pokud potkáš v lize svoje spoluhráče z IG, nedolehne na tebe tlak, který ti tento střet může způsobit?

Martim: Nestýskalo sa mi po Hearthstone, ale po kamarátoch, ktorí s ním prichádzajú. A práve tých som po našiel v tíme Narcis. A keďže v IG tíme ma nechceli, takto mám skvelú príležitosť ukázať všetkým, že ešte nepatrím do starého železa.

JaMMeXi, je známo, že se nebojíš žádného z vašich soupeřů, přesto se musím zeptat. Na který duel se v základní části těšíš nejvíc a na který nejméně?

JaMMeX: Já vlastně ani netuším, kdo se do další části COOL ligy probojoval, protože jsem moc líný prohrabávat se soupiskou. Ale určitě bude pikantní souboj s ECLOT a hlavně s Anetkou, která mi díky větší míře v obvodu hrudníku vyfoukla místo v “Áčku”.

Co byste na závěr vzkázali fanouškům? Proč mají v COOL lize fandit zrovna vám?

Hele na rovinu. A komu jinému chcete fandit? Zaběhlým týmům, které už jsou okoukané, nebo snad dokonce Kanyho Pirátům? Kámo, NARCIS není jenom tým, je to životní cesta!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný