19. ledna 2021 19:19
Michael Pšenák

Streamerka byla traumatizována z telefonního podvodu uprostřed streamu

Twitch streamerka JadeyAnh zažila během jednoho z nedávných streamů velice neobvyklý a děsivý okamžik, na který jen tak nezapomene.

Celá tato situace začala 18. ledna v živém vysílání německé streamerky JadeyAnh. Jadey zrovna hrála League of Legends, když ji začal zvonit mobil. Svému chatu řekla že ji volá její otec a zvedla telefon. S volajícím začala mluvit německy, v tu chvíli všem německy sledujícím divákům došlo, že člověk s kterým mluví, není její otec. Volající byl nejspíš německy mluvící muž a snažil se donutit Jadey, aby na streamu ukázala svoje nahé tělo. Muž ji vyhrožoval, že má jejího otce přivázaného a že pokud neudělá co říká, zabije ho. Jadey ale jeho rozkazům nepodlehla, protože jí muž za telefonem nedovolil promluvit si s jejím otcem.

Po chvíli tajemný muž řekl, že jejího otce zabil. Jadeyni módi ale rychle zareagovali a jeden z hlavních moderátorů zavolal strýcovi, který zná jejího otce aby se ujistil, že je v pořádku. Po pár minutách ji módi uklidnili, že její otec je v pořádku a v době tohoto incidentu spí. V okamžiku, co tuto informaci obdržela, ihned ukončila s mužem hovor a obratem zavolala policii. Při komunikaci s policií brečela a byla tak traumatizována, že nevěděla, co říct dřív.

Jadey může být vděčná svým skvělým moderátorům, kteří situaci společně s ní zvládli úžasně, získali nad podvodníkem kontrolu a vyhráli. Jadey se vyjádřila k situaci následovně: „Jsem stále v šoku, protože jsem na pár minut opravdu věřila, že jsem nechala tátu umřít jen pro to, že jsem se nechtěla ukázat na kameru.“

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný