13. září 2016 02:05

Sobota bude patřit Vodafone YOU FESTu!

S blížícím se víkendem se blíží i náš první ročník YOU FESTu! Tenhle fesťák si nesmíš nechat ujít!

Nemáš v sobotu co dělat a chtěl by sis zahrát nejnovější hry, vyzkoušet si nejlepší Virtuální Realitu nebo se jen pořádně najíst a poslechnout nadupanou muziku? Pak doraž na holešovické Výstaviště, kde najdeš jen to nejlepší z výše zmíněných kategorií!

Slza, Majk Spirit, stánek ROG, Youtubeři jako Martin Rota, Fallenka nebo Nejfake, streameři DeeThane a Sterakdary, tohle všechno můžeš v sobotu potkat! A nejen to! Když dorazíš do naší COOL Gaming Zone, můžeš si vyzkoušet exkluzivně pouze na Xbox One NHL17 a Forza Horizon 3! Pokud máš radši střílečky, tak bys neměl chybět ve stánku Republic of Gamers, kam se chystají nejlepší tuzemští hráči a hráčky! Poraž jednoho z nich a vyhraj super ceny!

Stánek Samsungu bude pak asi ten nejnabušenější stáenk ze všech! Můžeš si zde vyzkoušet fungl novou virtuální realitu pro telefony a na místě můžeš změřit síly v HearthStonu nebo Vainglory se samotným a jedinečným streamerem CzechCloudem!

Kromě toho si můžeš vyzkoušet nejnovější hry na Nintendu, zahrát si FIFA17, nebo pochillovat v COOL zóně! Po celý den pak pro vás budou připravené tuirnaje v PLAYzone herní zóně a také v DATART Game Center!

Největším lákadlem je ale hra NHL17, kterou na místě pokřtí samotní čeští reprezentanti a hokejisti HC Sparta Praha! Kdo jednoho z nich také porazí, může se těšit na super dárky od našich partnerů!

Furt nevíte co dělat? Doražte za náma! Už se na vás těšíme!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný