13. září 2016 02:05

Sobota bude patřit Vodafone YOU FESTu!

S blížícím se víkendem se blíží i náš první ročník YOU FESTu! Tenhle fesťák si nesmíš nechat ujít!

Nemáš v sobotu co dělat a chtěl by sis zahrát nejnovější hry, vyzkoušet si nejlepší Virtuální Realitu nebo se jen pořádně najíst a poslechnout nadupanou muziku? Pak doraž na holešovické Výstaviště, kde najdeš jen to nejlepší z výše zmíněných kategorií!

Slza, Majk Spirit, stánek ROG, Youtubeři jako Martin Rota, Fallenka nebo Nejfake, streameři DeeThane a Sterakdary, tohle všechno můžeš v sobotu potkat! A nejen to! Když dorazíš do naší COOL Gaming Zone, můžeš si vyzkoušet exkluzivně pouze na Xbox One NHL17 a Forza Horizon 3! Pokud máš radši střílečky, tak bys neměl chybět ve stánku Republic of Gamers, kam se chystají nejlepší tuzemští hráči a hráčky! Poraž jednoho z nich a vyhraj super ceny!

Stánek Samsungu bude pak asi ten nejnabušenější stáenk ze všech! Můžeš si zde vyzkoušet fungl novou virtuální realitu pro telefony a na místě můžeš změřit síly v HearthStonu nebo Vainglory se samotným a jedinečným streamerem CzechCloudem!

Kromě toho si můžeš vyzkoušet nejnovější hry na Nintendu, zahrát si FIFA17, nebo pochillovat v COOL zóně! Po celý den pak pro vás budou připravené tuirnaje v PLAYzone herní zóně a také v DATART Game Center!

Největším lákadlem je ale hra NHL17, kterou na místě pokřtí samotní čeští reprezentanti a hokejisti HC Sparta Praha! Kdo jednoho z nich také porazí, může se těšit na super dárky od našich partnerů!

Furt nevíte co dělat? Doražte za náma! Už se na vás těšíme!

Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný