27. srpna 2019 16:45
Michael Pšenák

Šesté kolo FORTUNA COOL ligy vypukne netradičně v úterý

LAN finále se blíží, FORTUNA COOL liga už v online části nabídne posledních osm zápasů. Předposlední hrací týden odstartuje výjimečně již v úterý, tak si pojďme přiblížit aktuální stav soutěže a co nás v tomhle kole všechno čeká.

Kopec srandy, tak se nazývá současný lídr soutěže. Že vám tenhle tým nic neříká? Pokud ale zmíníme, že v jeho čele se nachází Patrik 'Zero' Žúdel, zřejmě pochopíte. Tento celek v minulém kole využil mírného zaváhání eSuby, která společně s rozjetými Universe ztrácí jeden bod. Před závěrečnými dvěma zápasy tak jde o jednoznačné favority na postup do na KAMIQ YOU FEST, kde se vyvrcholení letní soutěže odehraje.

Podobně zamotaný je ale boj o čtvrtou příčku. Tu sice díky lepšímu vzájemnému zápasu drží Dark Tigers, ROG.eXtatus se ale nenápadně škrábou nahoru. Právě tento týden pro EXT bude rozhodující, protože na ně čekají oba své poslední zápasy. Počínání v online části hned v prvním dni předposledního týdne uzavřou také obhájci z Brute.GG, kteří by pro postup museli opravdu zazářit a uspět za plný počet bodů.

No a pak tu máme ECLOT.LYNX, tedy aktuálně šestý tým tabulky, který má ale jako jediný před sebou tři zápasy, všechny proti žhavým kandidátům minimálně na postup. Závěr ligy nám slibuje zajímavé rozuzlení, tak si i tento týden nezapomeňte naladit kanál CoolPrima, kde tento hrací týden vypukne netradičně v úterý.

Harmonogram šestého kola FORTUNA COOL ligy:

  • Úterý 19:00 – Brute.GG vs. ROG.eXtatus
  • Úterý 21:00 – Dark Tigers vs. Brute.GG
  • Středa 19:00 – ECLOT.LYNX vs. Kopec srandy
  • Středa 21:00 – Trust.Universe vs. ROG.eXtatus

Michael Pšenák

Sdílejte článek
Štítky kopec sportovní soutěž Universe

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný