5. března 2019 22:16
Michael Pšenák

Report: Sestavu mouz údajně posílí frozen, karrigan a woxic

Mousesports jsou v současnosti v opravdovém rozpadu a o jejich budoucnosti nebylo ještě donedávna jasno vůbec nic. Nyní ale vypluly na povrch první informace a vypadá to opravdu zajímavě!

Je to už nějaký ten týden, co bylo oznámeno, že s aktivní sestavou mousesports se rozloučít chrisJ a STYKO. Dle informací HLTV.org a 1pv.fr bude ale nakonec všechno jinak! Z trojice, která mělá v týmu zase pokračovat, totiž dle všeho doopravdy zůstane jen Ropz. Sunny by se nejspíše měl přesunout do Cloud9 a o osudu našeho snipera oskara ale jasno není. Na Twitteru oznámil, že se nevzdává, a lze tedy předpokládat, že v kariéře bude pokračovat v jiném týmu, možné je ale i to, že nějakou dobu ho hrát prostě neuvidíme.

Z již zmíněného dua, co bylo z týmu už napůl venku, zase naopak jeden hráč zůstává. Tím bohužel nebude náš support STYKO, své místo si nakonec zajistil holandský veterán chrisJ. Z původní pětky ale zbyli jen dva střelci, kdo je tedy doplní? Dle předpokladů, vycházejících z plánovaného odchodu chrisJ, přijde karrigan. Tým musel také hledat AWPera jako náhradu za oskara a tou se nakonec dle všeho stane woxic. Snad největší úsměv na tváří ale domácím fanouškům vykreslí poslední zmíněné místo, jsou-li totiž tyto spekulace reálné, v mousesports bude CZ/SK hráč i nadále – pátým členem sestavy mouz by totiž byl frozen!

Pokud budou změny potvrzeny, roster mousesports bude vypadat takto:

Robin "ropz" Kool Chris "chrisJ" de Jong Finn "karrigan" Andersen Özgür "woxic" Eker David "frozen" Čerňanský

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný