15. září 2019 20:23
Michael Pšenák

Red Bull M.E.O. se vrací, šanci budou mít i Češi a Slováci

V Clash Royale, Brawl Stars a Hearthstone budou bojovat hráči ze zhruba 30 zemí světa v dalším pokračováním turnaje v mobilních hrách Red Bull M.E.O. A mezi zúčastněnými zeměmi nechybí ani Česko a Slovensko!

Red Bull M.E.O, jeden z největších turnajů v mobilních hrách, se vrací pro druhou sezonu! Hrát se bude zase ve třech titulech, návratu se dočká dvojice games z dílny Supercellu Clash Royale, Brawl Stars, ke kterým se tentokrát místo MOBA hry Arena of Valor připojí Hearthstone. Možnost bojovat v tomto turnaji ani tentokrát neobdrželi hráči ze všech koutů zeměkoule, kvalifikovat se na světové finále budou moci zase jen obyvatelé určitých zemích. Těch je nyní zhruba jen 30, v nichž se ve všech odehrají turnaje v Clash Royale. Jen na některé země ale bude čekat kvalifikace v Hearthstone a v ještě menším počtů států dostanou šanci hráči Brawl Stars.

Dobrou zprávou ale je, že v seznamu zúčastněných zemí najdeme i Česko a Slovensko. Obě země jsou stejně jako minule spojené do jednoho velkého regionu, ve kterém se rozdává dvojnásobný počet míst na LAN finále – dva sloty budou čekat na domácí hráče HS a CR, v Brawl Stars u nás bohužel turnaj neproběhne. Zajistit si své místo v regionálních kvalifikacích můžete přímo na oficiální stránce turnaje.

Michael Pšenák

Sdílejte článek
Štítky Slovensko finále Česko Red Bull mobilní hra

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný