4. listopadu 2021 13:13
karin@dietiova.cz

Proč se podívat po herním telefonu s ohebným displejem? Na to vám dnes odpovíme!

Ohebné displeje tady přece jen nějakou dobu jsou, ale ty nejnovější opravdu začínají vynikat. Kromě takového tabletu do kapsy jsou ovšem k daleko více věcem, které mohou zlepšit ať už pracovní, nebo soukromý život mnoha lidem. Ovšem jak si vlastně vybrat a proč si zvolit oproti řadovému telefonu něco extra? S tím vám dnes velice jednoduše poradíme.

V dnešní době, kdy se technologie neustále posouvají dopředu, jsou u nás v Česku ohebné telefony stále nezažité a ne úplně každý může tušit, v čem vlastně tkví jejich výhody. Dnes nám jako ukázkový model poslouží Galaxy Z Fold3 od společnosti Samsung, která už má za sebou několik povedených kousků tohoto typu a jejich nejnovější model opravdu ukazuje, čeho jsou mobilní technologie dnešní doby schopné.

Dva displeje jsou prostě boží

Určitě se každému, kdo ke své práci nebo zábavě využívá telefon, stalo to, že se nedokázal rozhodnout, jestli v danou chvíli bude potřebovat větší displej než má momentálně k dispozici. Právě tady se můžeme bavit v podání Galaxy Z Fold3 o takovém 2v1, který vám poskytne pohodlí ve velikosti chytrého telefonu a zároveň luxus většího displeje o úhlopříčce 7,6“. Ideální jak na práci, tak na zábavu.

Kompaktnost a luxus v jednom

Jak jsme už zmínili, tak oba displeje si najdou využití. Právě ten menší ve složené formě s úhlopříčkou 6,2“ se hodí pro takové ty klasické chvilky, kdy si na sociálních sítích projíždíte příspěvky nebo někomu pouze odepisujete či telefonujete s přístrojem u ucha. Krása a luxus se ovšem skrývají v okamžiku, kdy naplno využijete druhý 7,6“ displej. Ať už jste v práci, na schůzce, nebo si jenom užíváte chvilky doma, dechberoucí poměr stran 22,5 : 18 vám přetransformuje každý tento moment v úžasný a plnohodnotný zážitek.

Ergonomie a efektivita

Další z výhod tohoto telefonu je to, že u jiných modelů byste si museli zaplatit za další výrobky, které by pomohly váš telefon „posadit“ do správné pozice. Galaxy Z Fold3 svými unikátními panty tuhle funkci umožňuje sám o sobě, a není tudíž potřeba nervovat se tím, že vám například u videohovorů nebo při sledování oblíbených seriálů telefon sám od sebe spadne. Rovněž odolnost je velice důležitým aspektem přístroje, který většina z nás využívá na denní bázi. Páteří tohoto špičkového telefonu je oproti minulosti o 10 % odolnější a zároveň lehounký hliníkový rám Armor Aluminum Frame, jenž před poškozením dokonale ochrání vnitřní části pantu telefonu a tím udrží jakékoliv možné poškození daleko od vašeho zařízení i během okamžiků intenzivnějšího používání.

Profesionální fotoaparát v kapse

Foťte v profesionální kvalitě s hned pěti fotoaparáty – 12Mpx ultraširokoúhlým, 12Mpx klasickým, 12Mpx teleobjektivem, 10Mpx předním a dalším 4Mpx skrytým objektivem pod displejem. Všechny tyto možnosti jsou ještě doplněny o několik dalších režimů, které vám pomohou zachytit lépe každý důležitý okamžik a, vytvoří tak nezapomenutelné vzpomínky. Speciálně handsfree režim Flex vám pořídí ta nejkvalitnější a nejosobitější selfíčka, jaká jste kdy měli možnost zachytit. A pokud na eventu potkáte svého esport idola, rozhodně to oceníte.

karin@dietiova.cz

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný