22. dubna 2019 21:07
Michael Pšenák

Prize pool pro PLAYzone Challenge byl odhalen

Největší domácí LAN párty roku 2019 se blíží a organizátoři PLAYzone Challenge nyní konečně odhalili, na jaké ceny se můžou hráči těšit!

Po tom, co v PLAYzone oznámili, že ke konci června na nás v pavilonu G BVV čeká největší domácí BYOC akce roku, jsme netrpělivě čekali na to, až se konečně dozvíme, jaké ceny tento turnaj nabídne. Ano, PLAYzone Challenge sice bude vlastně stará dobrá LAN párty, na které jde především o zábavu, v turnajových hrách ale zkrátka vždy záleží i na prize poolu a je tedy skvělé, že nyní už o něm konečně začínáme mít jasnou představu.

Celá akce byla zařazena do MČR třídy A, což znamená, že v CS:GO a PUBG se může vítěz těšit maximálně na neskutečných 1000 bodů! Solidní bodovou dotaci nabídne i Hearthstone turnaj a skvělé jsou i prize money. V Counter-Strike a Battlegroundech bude ve hře minimálně 60 000 korun, v Lolku pak 45 000 Kč, ve Fortnite 40 000 Kč a v HS 15 000 Kč. Tyto částky se ale mohou díky komunitním dotacím ještě zvyšovat a to navíc ani nelze ocneit zábavu, kterou akce nabídne! PLAYzone Challenge zkrátka vypadá skvěle, tak se nezapomeňte do turnaje registrovat (do konce dubna navíc můžete místo na turnaji pořídit s příjemnou slevou) a sledovat oficiální FB událost, aby vám neunikly žádné aktuality!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný