6. listopadu 2018 21:09
Michael Pšenák

Preview: Co čekáme od Vodafone MČR v mobilních hrách?

Největší domácí Clash Royale akce, skvělý prize pool a především jedinečná atmosféra, to je Vodafone MČR mobile. Jak bude podle nás turnaj probíhat?

Harmonogram Vodafone MČR mobile v Clash Royale:

 • Sobota:
  • 14:15: vybraný zápas 1. kola skupiny CR turnaje
  • 14:50: vybraný zápas 2. kola skupiny CR turnaje
  • 15:25: vybraný zápas 3. kola skupiny CR turnaje
  • 19:00: 1. čtvrtfinále CR turnaje
  • 19:35: 2. čtvrtfinále CR turnaje
 • Neděle:
  • 11:00: 3. čtvrtfinále CR turnaje
  • 11:30: 4. čtvrtfinále CR turnaje
  • 12:05: první semifinálový duel CR turnaje
  • 12:40: druhý semifinálový duel CR turnaje
  • 14:00: finálový zápas Vodafone MČR mobile v Clash Royale

Od začátku Vodafone MČR mobile v Clash Royale nás dělí už opravdu jen pár dní! Podobu skupin už jsme vám před pár dny představili, je ale čas si celou akci pořádně rozebrat! Jak asi všichni víte, turnaj v Clash Royale bude probíhat od soboty do neděle, naprosto klasickým formátem – začneme čtyřmi skupinami, z nichž osmička nejlepších postoupí do Single-Elimination play-off a na jeho konci už budeme znát mistra ČR. Kdo se jím podle nás stane?

Skupina A (xXUnSeenXx, Demon, Tartos, Master):

Už v první skupině vidíme opravdu plno skvělých hráčů. Postup do play-off ale logicky může čekat jenom na dva, a i přes neskutečnou sílu celé čtveřice jsme si prakticky jisti, že z prvního místo to dále dotáhne UnSeen, o kterém se dokonce nebojíme říct, že je hlavním favoritem na zisk titulu. Z druhého místa by ho pak podle nás měl následovat hráč Inaequalis, Demon

Skupina B (butimk, Lotr sniper, CHIPY):

Ano, vidíte správně – ze skupiny B odpadl na poslední chvíli battleman, který musel z MČR z osobních důvodů odstoupit. Popravdě to ale náš pohled na skupinu moc nemění, stejně jako předtím si i nyní troufáme tvrdit, že první postupové místo obsadí Lotr sniper. A z druhého místa ho podle nás nejspíše doplní jeho týmový kolega, CHIPY.

Skupina C (Paradox, Honzab, Jess, Elfkam):

Další velmi zajímavě vypadající skupina, kdo to z ní podle nás dotáhne do play-off? My věříme Jessovi a Paradoxovi, podobně jako ve skupině D se ale v Céčku může stát prakticky cokoliv. Není tu nikdo, kdo by ostatní výrazně převyšoval, šance zde zkrátka všichni mají prakticky stejné.

Skupina D (bRoCk, Danoboss, Synek, Mára Škvára):

Není pochyb o tom, že naprosto nejnabitější skupinou je ta poslední. Obhájce titulu, spolu s rozjetým Márou a o neméně silný danoboss a Synek, to je prostě čtveřice, ze které jde respekt. Tipnout si zde ty dva hráče, co to dotáhnou dále, se zdá jako prakticky nemožný úkol. Dle nás ale jedním z nich bude bRoCk, největší konkurent svého týmového kolegy UnSeena v boji o titul. Druhého hráče si už ale opravdu jmenovat netroufáme.

Jestli jste náhodou zapomněli objednat lístky, zde to můžete napravit. A pokud prostě přijet nemůžete, nebojte se, myslíme i na vás, akce samozřejmě bude streamována!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný