17. července 2019 15:53
Michael Pšenák

Poslední kvalifikace do podzimní části FORTUNA COOL ligy je tu již tento čtvrtek

Šest z osmi účastníků základní části podzimní sezóny FORTUNA COOL ligy již známe, o posledních dvou se rozhodne již tento týden. Otevřená kvalifikace startuje ve čtvrtek

Do podzimní části FORTUNA COOL ligy obdržely pozvání jarní finalisté Brute.gg a ROG.eXtatus, o zbylých šesti účastnících už se ale rozhoduje klasicky pomocí kvalifikací. Z té první si své místo v lize zajistili Dark Tigers a Trust.Universe, v druhé se zase zadařilo eSubě, která v zápase o postup porazila MoopsXD, a DEFEATERS, na něž v postupovém utkání nestačili eEriness.

O dvou účastnících ale stále jasno není, třetí kvalifikace na nás čeká tento týden. Ve hře bude mimo dvou postupových míst také pěkná finanční odměna 5 000 Kč, která připadne tomu, kdo celou kvalifikaci ovládne. Toto finálové utkání se stejně jako zápasy o postup odehraje stylem BO3. Jak finále, tak semifinále budete moci navíc sledovat na streamu. Další šance, jak se dostat do nejprestižnější dlouhodobé soutěže na domácí scéně, tu už letos nebude, tak se do třetí kvalifikace nezapomeňte přihlásit, začínáme ve čtvrtek v 18:00.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný