27. ledna 2019 21:33
Michael Pšenák

Polární záře přichází do PUBG, co dalšího přinese update #25?

V průběhu týdne dorazil již dvacátý pátý update na testovací server a novinek je opravdu mnoho! Na co se můžete těšit?

Nové změny se zaměří především na mapu Vikendi a vybalancují předevíšm loot spawny. Spawn rate Tommy Gunů byl snížen o solidních 52 %, méně častěji budete moci nalézt také DMR (konkrétně o 16 %), útočných pušek ale bude naopak více, jejich spawn rate byl totiž zvýšen o 20 %. Lehce navýšena byla i šance na nalezení batohu a 4x Scope, snížena byla zase u attachmentů pro Sniper Rifles a také na trojkové vybavení.

Mimo těchto úprav byly ale do hry také přidány nové věci! V první řadě jde o úplně novou zbraň, Bizon. Tu půjde nalézt jen na mapách Vikendi a Erangel, jako střelivo využívá 9mm náboje (zásobník jich najednou pojme až 53) a sloty má tato zbraň pouze na zaměřovač a úsťovou brzdu.

Spolu s Bizonem byl do hry přidán i nový attachment, který nese název Canted Sight. Jedná se o sekundární zaměřovač (přepínání je v základu nastaveno ALT + pravé tlačítko myši). A dočkali jsme se i nového vozidla! Jde o Snowbike, který půjde samozřejmě najít jen na mapě Vikendi. Je výrazně rychlejší a celkově mobilnější, než Snowmobile, odolnost má ale naopak podstatně menší. Na mapě nahrazuje klasickou motorku, ve které už si tedy na Vikendi nezajezdíte.

No a samozřejmě nechybí nový skin, tentokrát je to ale o trochu zajímavější – BattleSat, jak se nový typ skinů jmenuje, totiž také ukazuje počet zabití, který jste s danou gunou získali. Samozřejmě se započítávají jen vaše fragy a nasbíraný počet se při výměně či prodeji zbraně resetuje. To by bylo z patchnotes to nejpodstatnější, nechybí ale samozřejmě ani další kopa změn, v níž převažují především bug fixy. Na kompletní seznam úprav se můžete podívat zde.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný