10. června 2020 11:55
Michael Pšenák

PLAYzone přichází s Kaktus Streamer Cupem na podporu Fondu ohrožených dětí

Ve spolupráci s mobilním operátorem Kaktus představil přední český herní portál PLAYzone.cz zajímavé exhibiční klání streamerů. To hlavní? Vše se bude hrát pro podporu Fondu ohrožených dětí!

PLAYzone.cz opravdu nelení! Na červen přichází s dalším zajímavým projektem, který si tentokrát užijí nejen jeho účastníci a diváci, ale díky jeho charitativnímu podtextu i děti, kterým se snaží pomoci Fond ohrožených dětí. Právě pro jeho podporu se totiž celý turnaj, který PLAYzone připravuje ve spolupráci s mobilním operátorem Kaktus a jeho simza100 jménem Kaktus, Streamer Cup odehraje.

O co půjde? Ve třech herních týdnech se postupně utkají dvojice vybraných influencerů ze světa CS:GO, Valorantu a League of Legends v BO5 sérii, do které si kapitán (právě daný influencer) vybere další spoluhráče. Vítěz této série si pak pokaždé zajistí místo na velkém finále, kde bude vedle trojice úspěšných bojovat také jeden poražený tým, který diváci zvolí za ten nejlepší.

Samotné finále už pak nebude jenom o již zmíněných třech titulech, ale i o další spoustě zajímavých překvapení, které PLAYzone zatím neodhalil ani samotným účastníkům. To hlavní ale bude po celou dobu pomoci dobré věci – titulární partner turnaje Kaktus už fondu Klokánek věnoval 10 000 korun, pomoci ale samozřejmě může každý z vás! Peněžní dary bude možné zasílat na sbírkový účet 3055103/0300 s variabilním symbolem 777, nebo formou DMS plateb ve formátu DMS FODKLOKANEK 30 / 60 / 90 na telefonní číslo 87 777 (koncovka textu značí cenu SMS a tedy hodnotu daru, tj. 30, 60 nebo 90 Kč).

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný